با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به بوشهر را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت اصفهان به بوشهر  778  کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 10 ساعت بدون احتساب زمان توقف در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر اصفهان به بوشهر با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس اصفهان به بوشهر

سفر از اصفهان به بوشهر

هنگام سفر از اصفهان به بوشهر شما از شهر بین راهی برازجان می گذرید. در این مسیر دیدنی های بسیاری وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم:

چشمه آبگرم دالکی

چشمه آبگرم دالکی در 18 کیلومتری شهر برازجان به سمت کازرون قرار دارد. آب چشمه از نقاط مختلف زمین و از شکاف سنگ هایی که از مارن و گچ تشکیل شده اند خارج می شود. آب گرم دالکی در کنار جاده قرار گرفته است و خواص درمانی زیادی دارد. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به بوشهر- دالکی برازجان

آبشار یاسوج

آبشار یاسوج نزدیک به مرکز شهر است و به راحتی می شود از آن بازدید کرد. برای بازدید از این آبشار به دو کیلومتری مرکز شهر در شمال یاسوج بروید تا چشم انداز های تماشایی این شهر را ببینید. این آبشار 10 متر ارتفاع دارد. رودخانه های پر پیچ و خمی را در اطراف این آبشار می بینید که طبیعت زیبایی را برای این منطقه بوجود آورده اند. گردشگران بسیاری در فصل های بهار و تابستان از این آبشار زیبا بازدید می کنند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به بوشهر- آبشار یاسوج

دریاچه کوه گل

در 32 کیلومتری یاسوج و 8 کیلومتری شهر سی سخت در منطقه ی کوهستانی دنا کوه گل قرار دارد. در این ناحیه دریاچه های فصلی زیادی وجود دارد که بر اثر بارش باران بوجود می آیند و در اواخر تابستان تقریبا خشک می شوند. مساحت این دریاچه حدود نیم هکتار و عمق آن 15 متر است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به بوشهر

بلیط اتوبوس برگشت از بوشهر به اصفهان

نگران بلیط برگشت سفر خود نباشید. شما می توانید قبل از شروع سفر بلیط برگشت سفر از بوشهر به اصفهان را به صورت اینترنتی خریداری کنید. در سایت پایانه ها بلیط اتوبوس از مبدا بوشهر به مقصد های دلخواه شما یافت می شود.


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به بوشهر و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.