با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس شیراز به مشهد را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت شیراز به مشهد  1354  کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 15 ساعت بدون احتساب زمان توقف در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر شیراز به مشهد با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس شیراز به مشهد

سفر به شیراز

هنگام سفر از شیراز به مشهد شما از شهر بین راهی طبس می گذرید. شهر مشهد مانند شهر شیراز بسیار دیدنی است و علاوه بر وجود حرم امام رضا (ع) جهت زیارت، دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیبایی است. در ادامه ما برخی از دیدنی های مشهد را معرفی می کنیم.

  • بازار رضا

هر کس به شهر مشهد می رود حتما از بازار رضا دیدن میکند. این بازار در نزدیکی حرم مطهر قرار گرفته است و پر از سوغاتی های مشهد است. شما می توانید برای خرید زرشک و زعفران به این  بازار بروید.

بلیط اتوبوس شیراز به مشهد

  • طرقبه

طرقبه در نزدیکی شهر مشهد قرار دارد و از مرکز مشهد تا آن حدود 30 دقیقه راه است. طرقبه منطقه سرسبز و بسیار زیبایی است که پر از رستوران های دیدنی است و شیشلیک مشهد بسیار پر طرفدار است .

بلیط اتوبوس شیراز به مشهد

  • مقبره فردوسی

مقبره فردوسی از جمله جاذبه های مشهد است که در 20 کیلومتری مشهد ساخته شده است. مقبره فردوسی از چندین قسمت تشکیل شده است، بخش تالار، محوطه ی مقبره ،کتابخانه و موزه. در هر زمان ازسال که به مشهد سفر کردید می توانید از این مقبره دیدن کنید.

بلیط اتوبوس شیراز به مشهد

بلیط اتوبوس برگشت از مشهد به شیراز

نگران بلیط برگشت سفر خود نباشید. شما می توانید قبل از شروع سفر بلیط برگشت سفر از مشهد به شیراز را به صورت اینترنتی خریداری کنید. در سایت پایانه ها بلیط اتوبوس از مبدا مشهد به مقصد های دلخواه شما یافت می شود.

لیست قیمت بلیط اتوبوس مشهد به شیراز


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس شیراز به مشهد و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.