با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس کرج به اهواز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت کرج به اهواز  850  کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 9 ساعت بدون احتساب زمان توقف در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر کرج به اهواز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس کرج به اهواز

سفر به کرج

هنگام سفر از کرج به اهواز شما از شهرهای بین راهی اندیمشک و خرمشهر می گذرید. شهر اهواز بسیار دیدنی است و دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیبایی است. در ادامه ما برخی از دیدنی های اهواز را معرفی می کنیم.

  • رود کارون

کارون طولانی ترین، بزرگترین و پر آب ترین رود در ایران بوده است که سرچشمه آن زردکوه بختیاری است و سالانه گرشگران برای دیدن آن به اهواز سفر می کنند.

بلیط اتوبوس کرج به اهواز

  • کلیسای مسروپ مقدس

کلیسای مسروپ مقدس در دوره پهلوی ساخته شده است. این کلیسا در شهر اهواز در محدوده سرای دادرس در بازار عبدالحمید قرار گرفته است.

بلیط اتوبوس کرج به اهواز

  • خانه ماپار، عمارت پهلوی

خانه ماپار یکی از خانه های تاریخی شهر اهواز است که از دوران پهلوی اول یادگار مانده است. مساحت این خانه حدود 500 متر مربع است و نمای آجری با درهای چوبی و پنجره های رنگی دارد.

بلیط اتوبوس کرج به اهواز

  • پل طبیعت کیانپارس

اهواز هم مانند تهران دارای پل طبیعت است. این پل مورد استقبال مردم قرار میگیرد. پل طبیعت کیانپارس اهواز دو پارک مهم این شهر را به هم وصل کرده است و نمای بسیار زیبایی دارد.

بلیط اتوبوس کرج به اهواز

بلیط اتوبوس برگشت از اهواز به کرج

نگران بلیط برگشت سفر خود نباشید. شما می توانید قبل از شروع سفر بلیط برگشت سفر از اهواز به کرج را به صورت اینترنتی خریداری کنید. در سایت پایانه ها بلیط اتوبوس از مبدا اهواز به مقصد های دلخواه شما یافت می شود.

لیست قیمت بلیط اتوبوس اهواز به کرج


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس کرج به اهواز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.