با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تبریز به قم را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تبریز به قم  850  کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 9 ساعت بدون احتساب زمان توقف در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تبریز به قم با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس تبریز به قم

سفر به تبریز

هنگام سفر از تبریز به سمت تهران شما ازمسیر بین راهی ساری می گذرید. در مسیرتبریز به تهران جاذبه های دیدنی زیادی وجود دارد از جمله:

  • تفرجگاه ائل گلی

منطقه زیبایی در جنوب شرق تبریز است که در دوره آق قویونلوها ساخته شده است و تفرجگاه ائل گلی یا ائل باغی نامیده می شود. این گردشگاه دارای استخر عمیقی است که در ابتدا بزرگترین منبع ذخیره آب برای آبیاری باغ های اطراف بوده است. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تبریز به تهران- تفرجگاه ائل گلی

  • ارسباران

از تماشایی ترین طبیعت های کشورمان در استان آذربایجان شرقی منطقه ی جنگلی ارسباران است. این منطقه از جمله جاهای دیدنی است که در فهرست یونسکو در سال 2018 قرار گرفته است. این جنگل در کل وسعتی در حدود 80 هزار متر دارد که در کناره رود ارس قرار دارد. گونه های گیاهی و جانوری بسیاری در این منطقه قراردارد. هر ساله گردشگران بسیاری از این منطقه زیبا دیدن می کنند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تبریز به تهران- ارسباران

  • کندوان

روستای کندوان یکی از اصلی ترین مکان های دیدنی تبریز است. این مکان بدلیل داشتن معماری خاص و جریان داشتن زندگی اهالی آن در بافت قدیمی اش تبدیل به یک استثنا شده است. یکی از مهمترین محصولات روستای کندوان عسل است و چیزی که این روستا را زبان زد کرده است وجود همین خانه های کندو مانند است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تبریز به تهران- کندوان

بلیط اتوبوس برگشت از قم به تبریز

نگران بلیط برگشت سفر خود نباشید. شما می توانید قبل از شروع سفر بلیط برگشت سفر از قم به تبریز را به صورت اینترنتی خریداری کنید. در سایت پایانه ها بلیط اتوبوس از مبدا قم به مقصد های دلخواه شما یافت می شود.

لیست قیمت بلیط اتوبوس قم به تبریز


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تبریز به قم و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.