با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس سبزوار به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت سبزوار به تهران  654  کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 7 ساعت بدون احتساب زمان توقف در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر سبزوار به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس سبزوار به تهران

سفر به سبزوار

شهر سبزوار دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که سالانه مسافران بسیاری را به این شهر روانه می کند. در دوره پهلوی اول ، معماران برجسته یزد و کرمان به سبزوار مهاجرت کردند. خانه بیدخوری، با یک بادگیر بزرگ، یکی از برجسته ترین میراث این دوره است.
مقبره ملا هادی سبزواری
ساختمان مقبره در ضلع جنوبی میدان کارگر سبزوار واقع شده است. ساخت بنای اصلی به سال 1883 بر می گردد. سایر تغییرات در ساختمان در دوره قاجار رخ داده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به سبزوار

خانه مرمرزاده
این یکی از 11 خانه قدیمی در شهر است که در میدان اسرار واقع شده است. این بنا در ابتدا متعلق به روسی بوده و قدمت آن به دوره قاجار باز می گردد. از ویژگی های جالب این بنا ، دو هشت ضلعی در همان مسیر و ورودی ساختمان است.
مقبره کاشفی
این حرم متعلق به مولانا کمال الدین کاشفی مشهور به واعظ سبزواری است (واعظ به معنای واعظ). ساخت این مقبره به سال 1504 میلادی باز می گردد (دوره تیموری).
اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به سبزوار
یخچال های سبزوار
با توجه به کویر و تابستان های بسیار گرم آن که باعث افزایش استفاده از آب خنک می شود ، معماران بسیاری از یخ ها و انبارهای آب را در سبزوار ساخته اند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به سبزوار

بلیط اتوبوس برگشت از تهران به سبزوار

نگران بلیط برگشت سفر خود نباشید. شما می توانید قبل از شروع سفر بلیط برگشت سفر از تهران به سبزوار را به صورت اینترنتی خریداری کنید. در سایت پایانه ها بلیط اتوبوس از مبدا تهران به مقصد های دلخواه شما یافت می شود.

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به سبزوار


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس سبزوار به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.