جشنواره وب ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون 11 دوره آن برگزار گردیده است. سالانه جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وب سایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و توسط انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی برگزار می‌شود. با همراهی تمامی حامیان پایانه ها و کاربران همیشه همراه، وب سایت پایانه ها تاکنون توانسته است در بین سایر رقبا به عنوان برنده بهترین وب سایت در گروه هتلداری و رزرواسیون بلیط به انتخاب مردم شود.
امسال نیز ما در این جشنواره شرکت کرده ایم تا همانند سابق با همراهی شما عزیزان بتوانیم جایگاه کسب کنیم. جهت رای دادن به پایانه ها بر روی لینک زیر کلیک کنید.

چگونه به پایانه ها رای دهیم؟

برای حمایت از پایانه ها در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران بر روی لینک بنفش رنگ پایین سایت سمت چپ سایت کلیک کنید. پس از آن در صفحه باز شده بر روی گزینه"به این اثر رای می دهم " کلیک کنید. برای رای دهی می بایست عضو شوید که می توانید با استفاده از آدرس جیمیل خود عضو شده و در پایان به پایانه ها رای دهید و ما را حمایت کنید.

برای ثبت رای خود کلیک کنید.


در جشنواره وب حامی پایانه ها باشید.

همراهان همیشگی پایانه ها رای گیری جشنواره وب ایران آغاز شده است.

payaneha.com جامع ترين وبسايت جهت خريد بليط اتوبوس شرکت های مسافربری سراسر کشور می باشد. شما عزيزان مي توانيد با اطمينان خاطر، اتوبوس مورد نظر خود را در کوتاهترين زمان ممکن و با آگاهی از تخفیف های متنوع انتخاب نموده و بلیط خود را خرید نماييد. در سامانه پایانه ها امکان نوينی جهت استرداد اینترنتی بليط های خريداری شده مهيا شده است. تمام تلاش پايانه ها براين است که خرید بلیط برای مسافران يک عمل وقت گير و استرس زا نباشد و برای رسيدن به اين هدف مهم تيم پشتيبانی پايانه ها در همه حال همراه شما است تا بتوانيد با خيال آسوده از خرید خود لذت ببريد.

برای ثبت رای خود کلیک کنید.