رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

اگر قصد سفر به آبادان را دارید وارد سایت پایانه ها شوید و باانتخاب مبدا سفر و تاریخ حرکت، اتوبوس مورد نظر خود را انتخاب و بلیط خود را خرید کنید.

جمعيت آن بر اساس سرشماری سال 1375 252047 نفر بوده است. اين بندر يا جزيره را در كتب قديم عبادان می ناميدند و در قرون اخير به مناسبت مقبره ای منسوب به خضر كه كنار بهمنشير واقع است جزيره الخصر نيز می خواندند.

بقعه خضر
کليسای ارامنه (کليسای قاراپت مقدس)
موزه آبادان
سينما نفت آبادان
مسجد (موزه) رانگونی ها
پل کابلی آبادان
اروند رود

حصيربافی

صنایع دستی

فلافل
متن بريانی با دال عدسی
کوبه عراقی
قليه ماهی
ماهی صبور
 

غذاهای سنتی

خرما
ادويه جات

سوغات

خرید بلیط اتوبوس از آبادان

ترمینالهای آبادان (پایانه های آبادان)

ترمینال های مسافربری

ترمینال آبادان از مدرن ترین ترمینال های استان خوزستان به شمار می رود. ترمینال آبادان جهت سرویس دهی به مسافران از اتوبوس های روز دنیا استفاده میکند.

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از آبادان

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از آبادان

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا آبادان به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس آبادان

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا آبادان را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط آبادان قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس آبادان استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس آبادان

امکان رزرو بلیط اینترنتی آبادان در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی آبادان شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکت‌های مسافربری آبادان

گیتی پیما آبادان

خرید بلیط اتوبوس

جهان گشت مهر آبادان

خرید بلیط اتوبوس

سیروسفر آبادان

خرید بلیط اتوبوس

پیک معتمد آبادان تعاونی 2

خرید بلیط اتوبوس

آسیا سفر آبادان

خرید بلیط اتوبوس

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در آبادان از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در آبادان تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.