با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به یزد را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت اصفهان به یزد  320  کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 4 ساعت بدون احتساب زمان توقف در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر اصفهان به یزد با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس اصفهان به یزد

سفر به یزد

مسافران بسیاری روزانه از اصفهان به شهر یزد سفر می کنند. علاوه بر گردشگرانی که برای بازدید از جاذبه های یزد به این شهر سفر می کنند، دانشجوهای بسیاری نیز در شهر یزد مشغول به تحصیل هستند. به جهت بالابودن رتبه علمی دانشگاه ها دانشجویان از اقصی نقاط کشور از جمله شهر اصفهان این شهر را برای تحصیل انتخاب می کنند. به همین علت تعداد بسیاری مسافر روزانه بین اصفهان و یزد در حال رفت و آمد هستند. به خصوص در ایام تعطیلات و آخر هفته ها تعداد مسافران بسیاری از اصفهان به یزد سفر می کنند. به همین دلیل ممکن است برای خرید بلیط اصفهان به یزد و بالعکس دچار مشکل شوید. با خرید اینترنتی از سایت بازارگاه به راحتی می توانید بلیط سفر خود را خرید کنید.

شهر یزد دارای جاذبه های گردشگری بسیاری از جمله چشمه آب گرم مرتضی علی یزد، آبشار دره گاهان تفت یزد، قنات زارچ یزد، ساباط های یزد، حمام خان (گرمخانه نور)، آب انبار شش بادگیر یزد، خانه لاری ها، دخمه زرتشتیان، مدرسه ضیائیه (زندان اسکندر)، باغ دولت آباد یزد، موزه آئینه و روشنایی یزد، آتشکده بهرام یزد، موزه آب یزد، مسجد امیر چخماق یزد، مسجد جامع کبیر یزد می باشد.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس یزد به اصفهان

شهر یزد دارای سوغات بسیاری است که در ورودی و  خروجی های شهر مغازه های بسیاری را می بینید که سوغات یزد را به فروش می رسانند. باقلوا، قطاب، پشمک از جمله سوغاتی های خوشمزه شهر یزد است که مسافران در بازگشت از یزد می خرند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس یزد به اصفهان

بلیط اتوبوس برگشت از یزد به اصفهان

نگران بلیط برگشت سفر خود نباشید. شما می توانید قبل از شروع سفر بلیط برگشت سفر از یزد به اصفهان را به صورت اینترنتی خریداری کنید. در سایت پایانه ها بلیط اتوبوس از مبدا یزد به مقصد های دلخواه شما یافت می شود.

لیست قیمت بلیط اتوبوس یزد به اصفهان


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به یزد و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.