با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به قم را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت اصفهان به قم  273 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 3 ساعت بدون احتساب زمان توقف در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر اصفهان به قم با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس اصفهان به قم

قم

از جمله مسیرهای پر تردد مسیر اصفهان به قم است. علت این موضوع دانشگاه ها و شرکت های مستقر در این شهر است که دانشجویان و شاغلان بسیاری را به سمت خود می کشد. هر روزه مسافران بسیاری بین این دو شهر در حال رفت و آمد هستند به همین دلیل سرویس های اتوبوسی بسیاری برای این مسیر تعبیه شده است. از دیگر علل سفر به قم وجود حرم حضرت معصومه(س) در این شهر است که هر ساله سیل عظیمی از مشتاقان را به سمت خود می کشاند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس قم به اصفهان

شهر قم دارای سوغات بسیاری است که در ورودی و  خروجی های شهر مغازه های بسیاری را می بینید که سوغات قم را به فروش می رسانند. سوهان قم معروف است و مسافرانی که به این شهر سفر می کنند حتما سوهان قم را به عنوان سوغات خریداری می کنند. علاوه بر این قم به ساخت مجسمه و ظرف های سفالی نیز معروف است و شما این زیبایی را در دست سازه های آنها میبینید.

بلیط اتوبوس برگشت از قم به اصفهان

نگران بلیط برگشت سفر خود نباشید. شما می توانید قبل از شروع سفر بلیط برگشت سفر از قم به اصفهان را به صورت اینترنتی خریداری کنید. در سایت پایانه ها بلیط اتوبوس از مبدا قم به مقصد های دلخواه شما یافت می شود.


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به قم و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.