با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس کرمان به شلمچه را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت کرمان به شلمچه  1145 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 14 ساعت بدون احتساب زمان توقف در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر کرمان به شلمچه با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس کرمان به شلمچه

مرز شلمچه

مرز شلمچه از جمله مرزهای پرتردد در ایام اربعین است. زائران بسیاری برای رساندن خود به کربلا از این مرز عبور می کنند. امسال نیز همانند سال های قبل این مرز محل عبور مسافران کربلا است. موکب های بسیاری از جای جای ایران خود را به این منطقه رساندند تا در این ایام پذیرای زوار اربعین حسینی باشند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس شلمچه به کرمان

خرید بلیط اتوبوس کرمان به مرز شلمچه

با توجه به نزدیک شدن اربعین حسینی بسیاری از زائران اقدام به خرید بلیط اتوبوس می کنند پس اگر قصد سفر به کربلا را دارید بلیط خود را سریعا خرید کنید تا با نبود بلیط و شلوغی روبرو نشوید. هم اکنون درسایت پایانه ها می توانید بلیط خود از کرمان به شلمچه را همراه با تخفیف 10 درصدی خرید کنید.

بلیط اتوبوس برگشت از شلمچه به کرمان

نگران بلیط برگشت سفر زیارتی خود نباشید. شما می توانید قبل از شروع سفر بلیط برگشت سفر از شلمچه به کرمان را به صورت اینترنتی خریداری کنید.


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس کرمان به شلمچه و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.