از جمله شرکت‌های پیشتاز در عرصه فروش آنلاین بلیط، شرکت مسافربری رویال سفر ایرانیان است. شرکت مسافربری رویال سفر شعبه های بسیاری در سرتاسر کشور دارد.  مسافرانی که قصد سفر با اتوبوس های به روز و کارآمد رویال سفر را دارند می‌توانند بلیط اتوبوس رویال سفر را از شعب این شرکت به صورت رفت و برگشت خریداری کنند. شما می توانید بلیط اتوبوس ارمنستان، آنکارا و استانبول را از شرکت رویال سفر بخرید.
برای خرید بلیط اتوبوس رویال سفر کافیست وارد صفحه این شرکت در سایت بازارگاه شوید و در کمتر از یک دقیقه بلیط خود را بخرید. مزیت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس رویال سفر در سایت بازارگاه این است که شما می‌توانید علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، صندلی دلخواه خود را نیز انتخاب کنید. جهت خرید بلیط اینترنتی تنها کافیست مبدا، مقصد و تاریخ حرکت سفر خود را انتخاب کنید و از لیست سرویس های نمایش داده شده سرویس اتوبوسی مناسب را برای سفرخود انتخاب کنید. در ادامه مراحل خرید شماره صندلی و اطلاعات را وارد کرده و هزینه بلیط را پرداخت می کنید.

بلیط اتوبوس رویال سفر

همچنین در سایت بازارگاه شما می توانید برای سفرهای دسته جمعی به صورت تور، اتوبوس دربستی خود را از شرکت رویال سفر اجاره کنید. لازم به ذکر است که بازارگاه دارای جامع ترین اپلیکیشن خرید بلیط اتوبوس در کشور می‌باشد و می‌توانید به راحتی نزدیک‌ترین نمایندگی رویال سفر را در تلفن همراه خود داشته‌ باشید و بلیط اتوبوس مدنظرتان را بخرید.