با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به شلمچه را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت اصفهان به شلمچه  790 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 10 ساعت بدون احتساب زمان توقف در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر اصفهان به شلمچه با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس اصفهان به شلمچه

مرز شلمچه

شلمچه در 15 کیلومتری غرب خرمشهر قرار دارد و به همراه چذابه گذرگاه های استان خوزستان برای رفت و آمد زائران اربعین به حساب می آیند. شلمچه نزدیکترین نقطه مرزی به شهر بصره در کشور عراق است. شلمچه از شمال به حسینیه، از جنوب به اروندرود، از شرق به خرمشهر و از غرب به خط مرزی ایران ـ عراق محدود می شود و دارای آب و هوای گرمسیری است. در ایام نزدیک به اربعین حسینی موکب های بسیاری در مسیر های مرزی مستقر می شوند و به زائران خدمت رسانی می کنند. امسال تعداد موکب های خدمت رسانی به زائران نسبت به سال گذشته با افزایش چشمگیری رو به رو بوده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس شلمچه به اصفهان

خرید بلیط اتوبوس اصفهان به مرز شلمچه

اگر قصد سفر به کربلا را دارید قبل از حرکت بایستی بلیط سفر خود را خرید کنید. چرا که در ایام محرم و اربعین حسینی تعداد کثیری از زائران به کربلا سفر میکنند و اگر به موقع بلیط نخرید ممکن است از سفر جا بمانید. فرقی نمیکند قصد پیاده روی در اربعین را دارید یا می خواهید خود را زمینی به کربلا برسانید. در هر حالت شما نیاز دارید بلیط سفر تا مرز شلمچه را بخرید. شما در سایت پایانه ها می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به شلمچه را به صورت اینترنتی خرید کنید و نگرانی از بابت نبود بلیط نداشته باشید.

بلیط اتوبوس برگشت از شلمچه به اصفهان

نگران بلیط برگشت سفر زیارتی خود نباشید. شما می توانید قبل از شروع سفر بلیط برگشت سفر از شلمچه به اصفهان را به صورت اینترنتی خریداری کنید.


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به شلمچه و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.