با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به مهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به مهران  755 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 9 ساعت بدون احتساب زمان توقف در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تهران به مهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به مهران

مرز مهران

مرز مهران یکی از پر تردد ترین مرزها برای سفر زیارتی به کربلا است. این مرز فعال ترین مرز رسمی ایران است که در سال 1382 با پیشنهاد وزارت امور خارجه کشور از سوی سازمان ملل متحد به عنوان مرز بین المللی شناخته شده است. مرز مهران یکی از مهم ترین مسیر های رفت و آمد برای زائران و صدور کالا به عراق است. فاصله مهران تا کربلا 280 کیلومتر ، مهران تا کاظمین 283 کیلومتر، مهران تا سامرا 444 کیلومتر، مهران تا نجف 303 کیلومتر است. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس مهران به تهران

خرید بلیط اتوبوس تهران به مرز مهران

فرقی نمیکند قصد پیاده روی در اربعین را دارید یا میخواهید خود را زمینی به کربلا برسانید. در هر حالت شما نیاز دارید بلیط سفر تا مرز مهران را بخرید. شما در سایت پایانه ها می توانید بلیط اتوبوس تهران به مهران را به صورت اینترنتی خرید کنید و نگرانی از بابت نبود بلیط نداشته باشید.

بلیط اتوبوس برگشت از مهران به تهران

شما می توانید بلیط برگشت سفر از مهران به تهران را به صورت اینترنتی خریداری کنید.


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به مهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.