با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به ایروان را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به ایروان  1208 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 22 ساعت بدون احتساب زمان توقف در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تهران به ایروان با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به ایروان

جاذبه های طبیعی در مسیر تهران به ایروان با اتوبوس

ایروان دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که دیدن آن ها بسیار لذت بخش است.  در  ادامه برخی از این جاذبه ها رو بیان میکنیم:

خانه اپرا

خانه اپرای ایروان بهترین مثال از معماری شوروی است که توسط الکساندر تامنیان معمار برجسته طراحی شده است. در اطراف سالن اپرا مجسمه هایی برای گرامیداشت آهنگسازان بزرگ قرار گرفته است. این خانه از جمله بناهایی است که گردشگران بسیاری از آن دیدن می کنند.

سفر به ایروان

میدان جمهوری

میدان جمهوری زیباترین میدان ایروان است. این میدان دارای فواره های رقصان است که تماشای آن بسیار لذت بخش است. هتل ها و گالری های بسیاری در این میدان قرار دارند. ساختمان های اطراف این میدان از سنگ های ارمنی به رنگ سرخ ساخته شده و بسیار زیباست. دیدن از میدان در شب زیباتر است چرا که حرکات نور و آب درشب جلوه بسیار زیباتری دارد.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس ایروان به تهران

بلیط اتوبوس برگشت از ایروان به تهران

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس ایروان به تهران می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های ایروان به تهران


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به ایروان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.