مراحل خرید بلیط اتوبوس

برای خرید بلیط اتوبوس از سایت پایانه ها در باکس جستجو مبدا، مقصد و تاریخ حرکت را مشخص کرده و بر روی جستجوی بلیط کلیک کنید.
لیستی از نتایج جستجو برای شما نمایش داده می شود. برای اختصاصی کردن جستجوی خود از فیلتر های سمت راست استفاده کنید. شما می توانید بلیط اتوبوس خود را بر اساس ساعت حرکت، شرکت مسافربری و ترمینال مبدا فیلتر کنید و یا لیست را بر اساس قیمت و صندلی های خالی نمایش دهید. دقت کنید که قیمت سرویس ها بر اساس نوع اتوبوس متفاوت است و یا برخی سرویس های دارای تخفیف هستند و قیمت مناسب تری دارند. پس از بررسی سرویس مورد نظر خود را انتخاب و بر روی خرید بلیط کلیک کنید.
در ادامه شما می توانید شماره صندلی خود را انتخاب کنید. وارد کردن شماره موبایل الزامی و آدرس ایمیل اختیاری است و بر روی ادامه خرید کلیک کنید.
در مرحله آخر شما بایستی نام و نام خانوادگی مسافر و کد ملی معتبر را وارد کنید.  اگر بیشتر از یک بلیط می خرید نیازی به وارد کردن اطلاعات تک تک اشخاص نیست. 
در پایان با قبول قوانین و مقررات خرید بلیط بر روی ادامه پرداخت کلیک کنید و پرداخت را به صورت اینترنتی با وارد کردن شماره کارت و رمز دوم کارت انجام دهید. شناسه پایانه ها را ذخیره کنید تا در صورت نیاز بتوانید ازآن استفاده کنید.

خرید بلیط اتوبوس

مراحل ابطال بلیط اتوبوس

اگر به هر دلیل مایل به باطل کردن بلیط اتوبوس خود هستید در ابتدا از منوی بالای سایت گذینه ابطال را انتخاب کنید. در صفحه باز شده شناسه پایانه ها و کد ملی مسافر را وارد کنید و بر روی گذینه استعلام کلیک کنید. دقت داشته باشید که در روش واريز به اعتبار مالی 10% از مبلغ بليط کسر می شود و مابقی مبلغ به شارژ مالی شما برای خريد از همان شرکت واريز می شود و در روش واریز کارت به کارت علاوه بر 10% کسر شده از مبلغ، 5000 ریال نیز بابت کارمزد کارت به کارت از مبلغ کسر می شود و در یک روز الی 7 روز آینده وجه به حساب شما واریز می شود. 

مراحل استعلام بلیط اتوبوس

 اگر اطلاعات بلیط خود را ندارید یا اطلاع ندارید بلیط شما در چه وضعیتی قرار دارد از منوی بالای سایت گذینه استعلام را انتخاب کنید و شماره موبایل و کدملی مسافر را وارد کنید تا اطلاعات به شما نمایش داده شود. در این قسمت شما می توانید وضعیت بلیط را مشاهده کنید.