ایران پیما تعاونی یک با سابقه ترین شرکت حمل ونقل مسافر در ایران است. ایران پیما  با 100 نفر از مالکین اتوبوس ها به عنوان شرکت تعاونی در سال 1369 فعالیت خود را شروع کرد. ازهمان اوایل فعالیت، ایران پیما از بهترین و به روز ترین اتوبوس های موجود اروپایی مانند اسکانیا و ولوو در سیستم حمل و نقل خود استفاده می کرد. همین موضوع سبب محبوبیت هر چه بیشتر این شرکت در بین مسافران شد. با پیشرفت فناوری و آنلاین شدن سیستم رزرواسیون بلیط اتوبوس،  ایران پیما جز اولین شرکت های مسافربری بود که شروع به ارائه خدمات خود به صورت آنلاین کرد.

خرید بلیط اتوبوس ایران پیما به صورت آنلاین و مستقیم از سایت بازارگاه امکان پذیر است. با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس مسافران دیگر نیازی به مراجعه حضوری به ترمینال ها و شرکت های مسافربری ندارند و میتوانند در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند. برای خرید بلیط تنها کافیست وارد صفحه ایران پیما در سایت بازارگاه شوید و با وارد کردن اطلاعات سفر  بلیط مورد نظرتان را بخرید.

بلیط اتوبوس ایران پیما

ایران پیما در تمامی شهرها نمایندگی فعال دارد و به تمامی شهرهای ایران سرویس میفرستد. کافیست بلیط اتوبوس ایران پیما را بخرید و سفر خود را شروع کنید. فراموش نکنید که شما میتوانید بلیط خود را به صورت رفت و برگشت خرید کنید. برای رفاه و آسایش هر چه بیشتر مسافران ایران پیما طرح های تشویقی و جشنواره های فصلی بسیاری را برای مسافران برگزار میکند که میتوانید با شرکت در آنها شانس برنده شدن جوایز نفیس ایران پیما و بهره گیری از تخفیفات شناور این شرکت را داشته باشید.