همسفر از جمله شرکت های محبوب و پر طرفدار در بین شرکت های مسافربری است. این شرکت در سال 1378 در ترمینال بیهقی تهران با 100 دستگاه اتوبوس فعالیت خود را شروع کرد. از همان ابتدا همسفر ناوگان خود را به اتوبوس های به روز و مدرن تجهیز کرد و به همین دلیل مورد استقبال مسافران قرار گرفت. این شرکت روز به روز بر تعداد ناوگان خود افزود و  نخستین شرکتی است که اتوبوس های مانیتور دار مان MAN  را وارد عرصه حمل و نقل کشور کرد.
در حال حاضر شعبه های شرکت همسفر در سراسر کشور فعالیت دارند و شما بدون نگرانی میتوانید بلیط اتوبوس همسفر را از هر شهری که هستید به صورت رفت و برگشت خریداری کنید. همسفر زنجان، همسفر خرم آباد، همسفر خرمشهر، همسفر انزلی، همسفر شیراز، همسفر تبریز، همسفر بندر عباس، همسفر شهرکرد، همسفر اهواز، همسفر شاهین شهر، همسفر ساری، همسفر ارومیه، همسفر بابلسر، همسفر کرج، همسفر زاهدان، همسفر خرم آباد، همسفر اصفهان از جمله نمایندگی های شرکت همسفر در سطح کشور می باشند.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس همسفر

روش های حضوری و غیر حضوری مختلفی برای خرید بلیط اتوبوس از شرکت همسفر وجود دارد. یکی از راحت ترین روشهای خرید بلیط اتوبوس همسفر، خرید از صفحۀ همسفر در وبسایت بازارگاه است. شما به راحتی می‌توانید وارد صفحه همسفر در سایت بازارگاه شوید. مبدا، مقصد و تاریخ حرکت سفر خود را مشخص کنید. لیست سرویس ها برای شما نمایش داده می شود. شما میتوانید با کمک فیلتر های سمت راست صفحه نتیجه جستجوی خود را فیلتر کنید مثلا نوع خاصی از اتوبوس را انتخاب کنید و یا بازه ساعتی مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد از اینکه سرویس اتوبوسی مورد نظر را پیدا کردید روی گذینه انتخاب کلیک کنید. در ادامه روند خرید بلیط، شماره صندلی دلخواه خود را انتخاب کنید و اطلاعات مسافر را وارد کنید. در نهایت مبلغ بلیط را با وصل شدن به درگاه بانکی واریز کنید. به همین سادگی شما با چند کلیک در هر زمان و مکان می توانید بلیط اتوبوس بخرید. فراموش نکنید که از بلیط خریداری شده عکس بگیرید و یا یک نسخه از آن را چاپ کنید و روز سفر همراه داشته باشید تا به مسئول کنترل بلیط نشان دهید.