با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به اهواز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت اصفهان به اهواز  512 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 6 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر اصفهان به اهواز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس اصفهان به اهواز

جاذبه های طبیعی در مسیر اصفهان به اهواز با اتوبوس

هنگام سفر از اصفهان به سمت اهواز شما از مسیر بین راهی ایذه میگذرید. دراین مسیر جاذبه های بسیاری وجود دارد. در  ادامه برخی از این جاذبه ها رو بیان میکنیم:

قلعه تل

شهر تاریخی قلعه تل در مرکز شهرستان باغ ملک قرار دارد که به دوره حاکمیت عیلامی های بر می گردد. از آثار کشف شده در این شهر دو سنگ بزرگ است که سالها پیش هنگام حفر زمین برای ساخت و ساز از زمین بیرون آوردند که بر روی یکی از آنها پیکره چهار نفر است که دو نفر روبروی دو نفر دیگر دست به سینه ایستاده اند.

سفر به اهواز

لاله های واژگون الیگودرز

از جمله مناظر دیدنی که هر بیننده ای را مجذوب خود میکند دشت لاله های واژگون الیگودرز است، این دشت به عنوان بزرگترین دشت لاله واژگون جهان یکی از مناظر دیدنی این شهرستان است که در فصل بهار دامنه های زاگرس پوشیده از گل های زیبای لاله واژگون در رنگ های سرخ و زرد می شود. یکی از رویشگاه های لاله واژگون دشت دالانی الیگودرز با دو هزار و 900 هکتار است که با قرار گرفتن این دشت زیبا در ارتفاعات اشترانکوه و احاطه شدن توسط کوه های دیگری همچون مورزرین، قالی کوه، شاه کول و نسار تخت زیبایی آن را صد چندان کرده است و در این دشت زیبا و منحصر به فرد دو نوع نادر از گل های لاله واژگون به نام های سوسن چلچراغ و اشک مریم با ارتفاعی بالغ بر 120 سانتی متر می روید.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اهواز به اصفهان

بلیط اتوبوس برگشت از اهواز به اصفهان

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس اهواز به اصفهان می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های اهواز به اصفهان


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به اهواز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.