تنها سفر کردن یک تجربه فوق العاده با ارزش و سرگرم کننده است. در عین حال اگه بدون برنامه ریزی سفر کنین میتونه خطرناک باشه. با برنامه ریزی مناسب میتونین بهترین سفر خودتون رو داشته باشید برای همه چیز آماده باشید و از لحظه به لحظه سفرتون خاطره بسازین.
چطور خودمون رو برای سفر آماده کنیم:

  1. برای سفر خود برنامه ریزی کنید و برنامه و بودجه سفر رو مشخص کنین. همه مکان هایی که قصد رفتن دارین و غذاهای مورد نظرتان و کارهایی که میخواین انجام بدین همه رو یادداشت کنین و با برنامه پیش برید.

سفر به تنهایی

  1. بلیط سفر خودتون رو از قبل رزرو کنین. اگه قصد سفر با هر کدوم از وسایل نقلیه زمینه و یا هوایی رو دارین بهتره از قبل بلیط خودتون رو برای تاریخ دلخواه بخرین. در سایت پایانه ها میتونین بلیط اتوبوس سفرتون رو به راحتی بخرید. همیشه مقداری پول نقد در جیب خودتون داشته باشین تا در صورت نیاز به محض رسیدن به مقصد بتونین کرایه تاکسی یا اتوبوس رو حساب کنید.

سفر به تنهایی

  1. قبل از رفتن به سفر محل اقامت خودتون رو  رزرو کنین. محل سکونت در سفر برای خیلی از افراد مهمه به همین دلیل برای صرفه جویی در هزینه ها میتونین از قبل از سفر به صورت آنلاین محل اقامت سفرتون رو رزرو کنین و بعد از رسیدن به مقصد به آنجا برید.

سفر به تنهایی

  1. در مورد مقصد سفر و آداب و رسوم مقصد اطلاعات کسب کنید. به عنوان کسی که به تنهایی سفر میکنه این خیلی مهمه که در مورد مقصد اطلاعات داشته باشین. سوالات متداولی مانند قیمت این چنده؟ کجا میتونم هتل پیدا کنم؟  و ... رو یاد بگیرین تا درمواقع نیاز بتونین با افراد صحبت کنین.

سفر به تنهایی

5-لباس هایی که نیاز داری رو بپوشین و یا همراه خودتون ببرین. سعی کنین سبک سفر کنین. تنهایی سفر کردن مشکلات خاص خودش رو داره بنابراین با باروبندیل اضافه برای خودتون دردسر درست نکنین و تا میشه سبک سفر کنین. اگه دیدین به وسیله ای نیاز دارین که حملش سخته نگران نباشین اون وسیله رو میتونین در مقصد بخرید. سعی کنین وسایل گران قیمت رو با خودتون نبرین اینطوری همیشه باید نگران چمدونتون باشین.

سفر به تنهایی