با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس قشم به یزد را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت قشم به یزد  798 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 8 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر قشم به یزد با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس قشم به یزد

جاذبه های طبیعی در مسیر قشم به یزد با اتوبوس

در مسیر قشم به یزد شما از شهر سیرجان میگذرید. هنگام سفر از قشم به یزد با اتوبوس شما میتوانید از زیبایی های مسیر بهره برید. در ادامه برخی از جاذبه های دیدنی  یزد را به شما معرفی میکنیم:

آتشکده یزد (زرتشتیان)

آتشکده یزد نیایشگاه زرتشتیان ساکن در این شهر است. جالب است بدانید برای ورود به این نیایشگاه مردان باید با کلاه سفید و زنان با روسری سفید و لباسهای با رنگ روشن و بدون کفش وارد شوند. آتش مقدس، درون مجمر بزرگی از جنس برنزه و شخصی به اسم «هیربد» مسئول روشن نگه داشتن آن است. آتشی که درون این آتشکده می­سوزد، بیشتر از 1500 سال است که روشن مانده و بازدیدکنندگان میتوانند این آتش فروزان را از پشت شیشه های تعبیه شده مشاهده کنند.

سفر به یزد

میدان امیر چخماق

مجموعه امیرچخماق یزد که شامل بازار، تکیه، مسجد و آب انباراست از زمان تیموریان در یزد بنا شده. از میان این مجموعه مسجد امیرچخماق چشم همگان را به خود خیره میکند ساخت این مسجد درسال 841 به پایان رسیده. مقرنس کاری های بسیار ظریف، کاشی کاری های دستی و سنگ های مرمر خوش تراش این مسجد را به یکی از آثارهای باستانی جهانی ارزشمند تبدیل کرده است. حتما در سفر خود به یزد از این مسجد دیدن کنید.

سفر به یزد

بلیط اتوبوس برگشت از یزد به قشم

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس یزد به قشم می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های یزد به قشم


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس قشم به یزد و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.