پارک جنگلی گیسوم از جمله نقاط دیدنی استان گیلان و شهرستان تالش است. درختان سر به فلک کشیده تونلی جنگلی زیبا و دیدنی را بوجود آورده اند. در قسمت جنوبی گیسوم رضوانشهر به فاصله 14 کیلومتر و شمال آن شهر هشت پر با فاصله حدود 20 کیلومتر قرار دارد. 
گیسوم جایی است که جنگل و دریا به هم میرسند و اوج زیبایی طبیعت را میبینید. این جنگل با مساحتی حدود 80 هکتار، با درختان جنگلی انبوه و گونه های گیاهی خاصی که دارد چشم انداز زیبایی را برای گردشگران بوجود آورده است. پارک گیسوم دارای امکاناتی مانند پارکینگ، وسایل بازی کودکان، ورزشگاه، پلاژ، هتل، مسیرهای پیاده روی، جنگل شمشاد و موزه طبیعی گل و گیاه آماده حضور گردشگران است.
اگر قصد سفر به این منطقه زیبا را دارید بهتر است در نیمه اول سال به این منطقه سفر کنید تا از دیدن زیبایی و سرسبزی این منطقه لذت ببرید. هر چند در فصل های پاییز و زمستان نیز این منطقه بسیار دیدنی و زیباست. شما میتوانید بلیط اتوبوس گیلان را به صورت آنلاین در سایت پایانه ها خرید کنید.
نگرانی بابت اقامت در این منطقه نداشته باشید چرا که در نزدیکی گیسوم روستای گتگسر قرار گرفته است که به علت وجود این جنگل به روستایی مهمان پذیر با خانه هایی ویلایی و سوئیت های زیبایی تبدیل شده است تا گردشگران بتوانند در این خانه ها بمانند.