با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس شیراز به تبریز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت شیراز به تبریز  1393 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 15 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر شیراز به تبریز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس شیراز به تبریز

جاذبه های طبیعی در مسیر شیراز به تبریز با اتوبوس

در مسیر شیراز به تبریز شما از شهرهای بین راهی کاشان، قم و زنجان میگذرید. هنگام سفر از شیراز به تبریز با اتوبوس شما میتوانید از زیبایی های مسیر بهره برید. در ادامه برخی از جاذبه های دیدنی  تبریز را به شما معرفی میکنیم:

پارک ایل گلی (شاه گلی)

ائل گلی در مرکز شهر تبریز قرار گرفته است و به خاطر پیشینه و زیبایی اش از نمادهای شهر تبریز محسوب می شود. امروزه این مکان برای استراحت و تفریح استفاده می شود.

ائل گلی

 کلیسای استفانوس مقدس

 کلیسای استفانوس مقدس دومین رستوران مهم ارامنه ایران به شمار می رود. این کلیسا در سده نهم میلادی ساخته شده است و در دوره قاجار توسط عباس میرزا اقدامات لازم برای حفظ و مرمت آن صورت گرفت.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس شیراز به تبریز- رودخانه دز

مقبره الشعرا (قبرستان سرخاب)

بنای یادبود مقبره الشعرای تبریز یکی از نمادهای فرهنگی شهر تبریز است. برای بازدید از این مقبره باید راه محله تاریخی سُرخاب در مرکز شهر تبریز را پیش بگیرید. مقبره الشعرا آرامگاه شاعران معنی می دهد و در گذشته بخشی از گورستان محله سرخاب محسوب می شد. 

بنای یادبود مقبره الشعرای


بلیط اتوبوس برگشت از تبریز به شیراز

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس تبریز به شیراز می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تبریز به شیراز


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس شیراز به تبریز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.