لازم است هر از گاهی از کار و مشغله های روزمره کمی فاصله بگیرید و به سفر بروید. تعطیلات چند روزه خرداد ماه بهترین فرصت برای سفره. امسال 14 و 15 خرداد و عید فطر چند روز تعطیل رسمی در کشوره که به همراه جمعه چهار روز پشت سر هم تعطیل است و این چند روز بهترین فرصت برای مسافرت است. خرداد ماه به خاطر آب و هوای خوبی که داره معمولا به اکثر شهرهای کشور میشه سفر کرد ولی در این بین چند تا شهر هستن که در این ماه زیباییشون به اوج میرسه و دیدن اونا بسیار لذت بخشه. یکی از این شهرها شهر اصفهان است.
امسال آب در زاینده روز از قبل از عید جاری شده و طبق آمارها فقط تا 20 خرداد ماه آب در این رودخانه جاریست. مسافران و علاقه مندان سفر به اصفهان تعطیلات چند روزه خرداد بهترین فرصت است که به اصفهان سفر کنید و از زاینده رود پر آب دیدن کنید. هر چند در سفری چهار روزه نمیشه تمام دیدنی ها و مکان های تاریخی اصفهان را دید ولی میتونین برخی از آنها را ببینین.  عالی قاپو، منارجنبان، میدان امام حسین، پل های تاریخی و دیدنی خواجو، مارنان، 33پل، پارک ناژوان و ... تنها بخشی از مکان هایی است که در سفر به اصفهان حتما باید ببینید.
پس فرصت رو از دست ندین و در هر  شهری که زندگی میکنید همین الان بلیط اتوبوس سفر خود به شهر اصفهان را در سایت پایانه ها بخرید. نگران گران شدن بلیط ها نباشید، سایت پایانه ها بلیط ها رو با تخفیف به شما ارائه میکنه و شما میتونین بلیط سفرتون رو با قیمتی کمتر خرید کنین. همچنین اگه طی مراحل خرید سوالی براتون پیش اومد میتونین با کارشناسان پشتیبانی ما تماس بگیرین.

سفر به اصفهان