بسیاری از زائران و مشتاقان سفر علاقه‌مند هستند در شب‌های قدر به زیارت ائمه بروند. در این ایام شهرهای مشهد، قم و جمکران بیش‌تر از گذشته شلوغ میشود و مملو از مردمی است که خود را از گوشه کنار کشور به این شهرها رسانده‌اند تا در شب‌های تعیین سرنوشت در این مکان‌ها حضور داشته باشند.
امسال نیز با نزدیک شدن به ایام شهادت امام علی (ع) و شب‌های قدر بسیاری از مردم در پی سفر به مشهد مقدس هستند. حال و هوای شهر مشهد در شب های قدر بسیار دیدنی است و خیلی ها دلشان میخواهد ایام شهادت امام علی (ع) را در این شهر باشند به همین دلیل این ایام معمولا از ترافیک بالایی برخوردار است و  زائران برای خرید بلیط خود دچار مشکل می شوند به همین دلیل همیشه سعی دارند بلیط خود را از قبل و با برنامه‌ریزی خرید کنند.
امسال زائرینی که قصد سفر به مشهد مقدس با اتوبوس را دارند میتوانند بدون دغدغه بلیط اتوبوس خود را از هر شهری که هستند به مقصد مشهد مقدس در سایت پایانه ها بخرند. سامانه پایانه ها به مسافران کمک می کند بتوانند برای سفر به تمام نقاط ایران از جمله مشهد و قم بلیط اتوبوس بخرند و یا درصورت لزوم، اتوبوس دربستی اجاره کنند.

مشهد

برای خرید بلیط اتوبوس مشهد کافیست مبدا، مقصد و تاریخ سفر مورد نظر خود را وارد کرده و اتوبوس دلخواه را از بین سرویس های نمایش داده شده انتخاب کنید. بعد از انتخاب اتوبوس مورد نظر، چیدمان صندلی را مشاهده می کنید و میتوانید صندلی مورد نظرتان را انتخاب کنید. در ادامه، باید اطلاعات را وارد کنید. پس از ثبت اطلاعات و کلیک روی گزینه "ادامه خرید"، پیش فاکتور برای شما نمایش داده می شود، اگر اطلاعات موجود در پیش فاکتور مورد تایید است و کلیه قوانین و مقررات خرید بلیط را مطالعه نمودید، پس از وارد کردن اطلاعات مسافر روی گزینه "پرداخت آنلاین" کلیک و مبلغ بلیط را پرداخت کنید.
به همین راحتی شما در کمتر از چند دقیقه توانسته اید بلیط اتوبوس خود را از سایت پایانه ها payaneha.com بخرید. 
در صورت داشتن هر گونه مشکل و یا سوالی میتوانید با کارشناسان پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید ما شما را تا آخرین مرحله همراهی میکنیم.