با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس دزفول به اصفهان را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت دزفول به اصفهان  583 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 7 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر دزفول به اصفهان با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس دزفول به اصفهان

جاذبه های طبیعی در مسیر دزفول به اصفهان با اتوبوس

در مسیر دزفول به اصفهان شما از شهرهای بین راهی الیگودرز و خرم آباد میگذرید. هنگام سفر از دزفول به اصفهان با اتوبوس شما میتوانید از زیبایی های مسیر بهره برید. در ادامه برخی از جاذبه های دیدنی  دزفول را به شما معرفی میکنیم:

دره کول خرسون

یکی از شگفت انگیز ترین جاذبه های گردشگری دزفول کول خرسون است. کول خرسون  در 25 کیلومتری شهرستان دزفول و در جاده این شهر به سمت شهیون نرسیده به بیشه بزان قرار گرفته است. این منطقه دارای آب دائمی، آبشار، آبچکان، بیشه زار و انواع روییدنی های خاص این منطقه است.

کول خرسون

رودخانه دز

یکی از پر آب ترین رودخانه های کشور در شهر زیبای دزفول قرار گرفته است. رودخانه دز دارای آبی زلال و تمیز است. در مسیر این رودخانه تفریحگاه های بسیاری ساخته شده است مانند پراک دولت، علی کله، چال کندی و پارک های ساحلی.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس دزفول به اصفهان- رودخانه دز

آبشار شوی

یکی از زیباترین آبشارهای کشور و بزرگترین آبشار چشمه ای خاور میانه آبشار شوی است که در میان کوه های زاگرس و در دهستانی به نام شوی قرار گرفته است.  ارتفاع آبشار 100 متر و عرض آن 40 متر است. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس دزفول به اصفهان- آبشار شوی


بلیط اتوبوس برگشت از اصفهان به دزفول

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس اصفهان به دزفول می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های اصفهان به دزفول


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس دزفول به اصفهان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.