با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس قشم به اصفهان را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت قشم به اصفهان  1017 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 12 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر قشم به اصفهان با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس قشم به اصفهان

جاذبه های طبیعی در مسیر قشم به اصفهان با اتوبوس

در مسیر قشم به اصفهان شما از شهرهای بین راهی شیراز، جهرم و لار میگذرید. هنگام سفر از قشم به اصفهان با اتوبوس شما میتوانید از زیبایی های مسیر بهره برید. در مسیر شما شهر شیراز واقع است که دیدنی های بسیاری را دارد و شما میتوانید از آنها دیدن کنید. در ادامه برخی از جاذبه های دیدنی شیراز را به شما معرفی میکنیم:

آبشار مارگون

در غرب شهرستان سپیدان روستای مارگون قرار داره که در کنار آن آبشار مارگون یا آبشار چشمه ای است. زیبایی این آبشار به اندازه ایست که حتی توریستهایی که به ایران سفر میکنند از آن دیدن  میکنند. در بالای این آبشار صدها چشمه قرار گرفته است و چون هیچ رودخانه ای در بالای آن وجود ندارد به بزرگترین و مرتفع ترین آبشار چشمه ای جهان معروف است. در اطراف آبشار مارگون باغ های زیبا و مکان های مسطحی قرار گرفته که میشود آنجا چادر زد. البته هوای این منطقه سرد است و بهتر است در تابستان و بهار به آنجا سفر کنید. فاصله آبشار تا سپیدان 130 کیلومتر میشود.  ساکنان این منطقه از قوم لر هستند و به زبان لری صحبت میکنند.
دسترسی به این آبشار از اقصی نقاط کشور خیلی راحت است و میتوانید با برنامه ریزی از این مکان زیبا دیدن کنید. در نظر داشته باشید در ایام شلوغی ممکن است برای جای پارک دچار مشکل شوید پس بهتر است در روزهای شلوغی صبح زود به این مکان بروید تا دچار مشکل نشوید.

ابشار مارگون

آتشکده آذرخش

در جنوب شرقی شهر داراب در دامنه کوه آتشکده آذرخش ساخته شده است که یکی از آتشکده های خاموش ایران است و با نام های دیگری از جمله مسجد سنگ و مسجد سنگی نیز معروف است. آتشکده آذرخش دارای مساحت 420 متر مربع است.  بخشی از سقف این سازه باز است و در زیر آن حوض کم عمقی است. در بیرون سازه اتاق کوچکی در کوه ساخته شده که به نظر میرسد جایگاه نگهبان آتشکده بوده است. بسیاری از پژوهشگران بر این عقیده اند که این آتشکده در ابتدا یکی از نیایشگاه های مهر پرستان آریایی بوده که در روزگار ساسانیان به آتشکده دگرگون شده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس قشم به اصفهان- آتشکده آذرخش

بلیط اتوبوس برگشت از اصفهان به قشم

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. شما میتوانید بلیط اتوبوس خود را از طریق طرح خاطره و یا توسط همراه سفر پایانه ها بخرید. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس اصفهان به قشم می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های اصفهان به قشم


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس قشم به اصفهان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.