با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس بندر عباس به اهواز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت بندر عباس به اهواز  1144 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 13 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر بندر عباس به اهواز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس بندر عباس به اهواز

جاذبه های طبیعی در مسیر بندر عباس به اهواز با اتوبوس

در مسیر بندر عباس به اهواز شما از شهرهای بین راهی چغان، امیدیه، کنگان، عسلویه میگذرید. هنگام سفر از بندرعباس به اهواز با اتوبوس شما میتوانید از زیبایی های مسیر لذت ببرید. در ادامه برخی از این دیدنی های اهواز را به شما معرفی خواهیم کرد.

کلیسای مسروپ مقدس

کلیسای مسروپ مقدس در دوره پهلوی ساخته شده است. این کلیسا در شهر اهواز در محدوده سرای دادرس در بازار عبدالحمید قرار گرفته است.

بلیط اتوبوس بندر عباس به اهواز

خانه ماپار، عمارت پهلوی

خانه ماپار یکی از خانه های تاریخی شهر اهواز است که از دوران پهلوی اول یادگار مانده است. مساحت این خانه حدود 500 متر مربع است و نمای آجری با درهای چوبی و پنجره های رنگی دارد.

بلیط اتوبوس بندر عباس به اهواز
پل طبیعت کیانپارس
اهواز هم مانند تهران دارای پل طبیعت است. این پل مورد استقبال مردم قرار میگیرد. پل طبیعت کیانپارس اهواز دو پارک مهم این شهر را به هم وصل کرده است و نمای بسیار زیبایی دارد.

بلیط اتوبوس بندر عباس به اهواز
بلیط اتوبوس برگشت از اهواز به بندر عباس

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس اهواز به بندر عباس می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های اهواز به بندر عباس


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس بندر عباس به اهواز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.