با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به کاشان را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت اصفهان به کاشان 216 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 2 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر اصفهان به کاشان با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس اصفهان به کاشان

جاذبه های طبیعی در مسیر اصفهان به کاشان با اتوبوس

مسیر اصفهان به کاشان غالبا کویری است و در راه شما چند مرکز پذیرایی از مسافران را خواهید دید. هنگام سفر به کاشان جاذبه های دیدنی این شهر تاریخی را از یاد نبرید. در ادامه برخی از دیدنی های کاشان را به شما معرفی خواهیم کرد.

خانه عامری ها؛ خانه‌ای با بلندترین بادگیر شهر

خانه عامری ها خانه بزرگی است گه بلند ترین بادگیر را در بین خانه های کاشان دارد. امروزه این خانه به یکی از بهترین هتل های سنتی کاشان نیز تبدیل شده است. این خانه 85 اتاق و تعداد زیادی حیاط دارد.

بلیط اتوبوس اصفهان به کاشان

تپه های سیلک کاشان
از جاذبه های زیبای کاشان میتوان تپه های سیلک را نام برد. این تپه ها در سمت راست جاده فین-کاشان، دره سیلک واقع شده اند و بعد از سیلی که در حدود 80 سال قبل در این ناحیه اتفاق افتاد شناخته شده و از آن پس باستان شناسان ایرانی و خارجی قدمت آن را بررسی کردند.

بلیط اتوبوس اصفهان به کاشان

آتشکده نیاسر کاشان

آتشکده نیاسر یک بنای چهار طاقی است بر روی یکی از ارتفاعات نیاسر کاشان. این بنا دارای قدمت بسیار است و از زمان ساسانیان بوجود آمده است. آتشکده نیاسر جز کهن ترین و بزرگ ترین نمونه های چهار طاقی ایران به شمار می رود.

بلیط اتوبوس اصفهان به کاشان


بلیط اتوبوس برگشت از کاشان به اصفهان

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس کاشان به اصفهان می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های کاشان به اصفهان


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به کاشان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.