با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اهواز به شیراز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت اهواز به شیراز 539 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 8 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر اهواز به شیراز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس اهواز به شیراز

جاذبه های طبیعی در مسیر اهواز به شیراز با اتوبوس

هنگام سفر از اهواز به شیراز شما از شهرهای بین راهی زیادی از جمله سیرجان گذر میکنید. مناظر این منطقه بسیار زیبا و سرسبز است، به همین دلیل با سفر زمینی میتوانید از این زیبایی های لذت ببرید. شیراز دارای جاذبه های گردشگری و توریستی بسیار زیادی است که توجه گردشگران را به خود جلب کرده است. در ادامه برخی از آنها را معرفی خواهیم کرد.

آتشکده آذرخش

در جنوب شرقی شهر داراب در دامنه کوه آتشکده آذرخش ساخته شده است که یکی از آتشکده های خاموش ایران است و با نام های دیگری از جمله مسجد سنگ و مسجد سنگی نیز معروف است. آتشکده آذرخش دارای مساحت 420 متر مربع است.  بخشی از سقف این سازه باز است و در زیر آن حوض کم عمقی است. در بیرون سازه اتاق کوچکی در کوه ساخته شده که به نظر میرسد جایگاه نگهبان آتشکده بوده است. بسیاری از پژوهشگران بر این عقیده اند که این آتشکده در ابتدا یکی از نیایشگاه های مهر پرستان آریایی بوده که در روزگار ساسانیان به آتشکده دگرگون شده است.

آتشکده آذرخش

 

کلیسا شمعون غیور یا زند شیراز 
این کلیسا یکی از کلیساهای قدیمی در شهر شیراز واقع شده که متعلق به دوره پهلوی است و یکی از زیباترین کلیساهای کشور به شمار می‌رود. سقف نمازگاه، طاق ضربی آجری است و با نقشه‌های مهندسی ریز و بسیار ظریف، به‌ جای دریچه در همه قسمت‌ها از پنجره‌های رنگارنگ استفاده کرده‌اند.

بلیط اتوبوس قشم به اصفهان

خانه شاپوری شیراز

خانه شاپوری شیراز متعلق به اوایل دوران پهلوی است. این خانه در شیراز خیابان انوری روبروی خیابان اهلی واقع است. خانه و باغ شاپوری نمونه ای ارزشمند از دوران خود به شمار می آید.

بلیط اتوبوس اهواز به شیراز


بلیط اتوبوس برگشت از شیراز به اهواز

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس شیراز به اهواز می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های شیراز به اهواز


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اهواز به شیراز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.