با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس بوشهر به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت بوشهر به تهران 1041 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 12 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر بوشهر به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس بوشهر به تهران

جاذبه های طبیعی در مسیر بوشهر به تهران با اتوبوس

همه ساله مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور از بافت سنتی بی نظیر و آثار تاریخی در بوشهر دیدن میکنند. از جمله مکان های دیدنی که مردم در بوشهر از آن دیدن میکنند عمارت های زیبا و تاریخی گلشن و کازرونی است که قدمت آنها به دوران قاجار بر می گردد. عمارت دهدشتی، عمارت امیریه، عمارت طاهری و خانه قاضی از دیگر عمارت های تاریخی بوشهر است که با تزیینات خاص آن مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفته است و قدمت آن به دوران زندیه بر میگردد. از دیدنی های مذهبی بوشهر مسجد کوفه است. قبر جنرال و موزه ی دریانوردی از دیگر جاذبه های این شهر است.

بلیط اتوبوس تهران بوشهر

بازارهای بوشهر

در شهر بوشهر بازارهای بسیاری  از بازارهای صنایع دستی بوشهر گرفته تا بازارهای مواد غذایی و ماهی وجود دارد که بازدید از آنها برای مسافران وسوسه انگیز است. یکی از بازارهای بوشهر بازار صفا است که به ثبت ملی رسیده است و متعلق به دوران قاجار است. بازار نادر هم یکی دیگر از بازارهای قدیمی شهر بوشهر است که میتوانید از این بازار حلوا و خرماهای معروف بوشهری و سوغاتی های سنتی و بومی بخرید. برای خرید ماهی  میگو میتوانید به بازار ماهی فروشان سر بزنید.

بلیط اتوبوس بوشهر به تهران

بلیط اتوبوس برگشت از تهران به بوشهر

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس تهران به بوشهر می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تهران به بوشهر


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس بوشهر به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.