با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به آبادان را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به آبادان 956 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 11 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تهران به آبادان با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به آبادان

جاذبه های طبیعی در مسیر تهران به آبادان با اتوبوس

هنگام سفر از تهران به آبادان شما از اهواز، خرمشهر و اندیمشک عبور میکنید و میتوانید در راه جاذبه های زیبا و دیدنی بسیاری را ببینید و از دیدن آن ها لذت ببرید.  شهر آبادان دارای جاذبه های زیبای بسیاری است که در ادامه به معرفی برخی از آنها می پردازیم.

موزه‌ آبادان ، از قدیمی‌ترین جاهای دیدنی این شهر

یکی از قدیمی ترین موزه های ایران موزه آبادان است که در سال 1338 افتتاح شد. در این موزه اشیا گران بهایی وجود دارد که برای علاقه مندان بسیار جذاب است. یافته‌هایی از تمدن شوش تا آثاری از دوران «صفویه»، «قاجاریه» و همچنین مجسمه‌ها، تندیس‌ها و یافته‌های مردم‌شناسی جورواجوری در این موزه کنار هم جمع شده‌اند. بنای موزه با گنبد خاص بالای آن بسیار دیدنی است. معماری این گنبد با ارتفاع 5 متر  , 22 سانتی‌متر از گنبد «مقبره‌ی دانیال نبی» در شوش الهام گرفته شده و آن را به یکی از دیدنی‌ترین مکان‌های دیدنی آبادان تبدیل کرده است. 

بلیط اتوبوس آبادان تهران

لب شط

از جمله جاهای دیدنی که در آبادان نباید از دست داد لب شط است. آبادان توسط دو رودخانه ی اروند و بهمن شیر محصور شده است. هر کس از آبادان میگذرد بدون شک از این رودخانه ها بازدید میکند و سوار بر لنج در رودخانه گردش میکند.

بلیط اتوبوس تهران به آبادان

بلیط اتوبوس برگشت از آبادان به تهران

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است.شما میتوانید بلیط اتوبوس خود را از طریق طرح خاطره و یا توسط همراه سفر پایانه ها بخرید. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس آبادان به تهران می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های آبادان به تهران


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به آبادان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.