سامانه پایانه ها بیشتر از 200 شرکت مسافربری در سطح کشور را تحت پوشش قرار داده است. مسافران قادرند بلیط سفر خود به مقصد های گوناگون را به صورت اینترنتی و رفت و برگشت از پایانه ها خرید نمایند. این سامانه امکان ابطال و استعلام بلیط را به راحتی برای مسافران فراهم نموده است و شما می توانید بلیط  اتوبوس خود را در کوتاهترین زمان و به صورت تخفیف دار از این سامانه خرید نمایید.
باعث افتخار ماست که اعلام داریم برای اولین بار در کل کشور امکان خرید آنلاین بلیط از مبدا ورامین در سایت پایانه ها فراهم گردیده است و شما مسافران عزیز هم اکنون می توانید بلیط اتوبوس خود از مبدا ورامین به سایر شهر های ایران را در سایت پایانه ها خرید کنید.

شرکت مسافربری پیک صبا ورامین

شما می توانید بلیط اتوبوس خود را به صورت اینترنتی از شرکت مسافربری پیک صبا ورامین و یا با مراجعه به صفحه اصلی سایت پایانه ها و انتخاب مبدا ورامین و مقصد دلخواهتان تهیه نمایید.

این شرکت مسافربری، با بهره گیری از اتوبوس های به روز و کارآمد آماده سرویس دهی به شما مسافران عزیز می باشد و شما می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن بلیط اتوبوس خود را از این شرکت خرید کنید. برای خرید بلیط از مبدا ورامین میتوانید بر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید.