رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

شهرکرد یکی از شهرهای مرکزی ایران و مرکز شهرستان شهرکرد و استان چهارمحال و بختیاری است. بلیط سفر خود به شهرکرد را در سایت پایانه ها خرید کنید.

اين شهرستان داراي 3004 کيلومتر مربع وسعت شامل 3 بخش ،10 شهر و 8 دهستان است که شهرکرد مرکز استان با ارتفاع 2100 ازسطح دريا بلندترين مرکز استان در ايران است و به همين سبب به بام ايران شهرت يافته است.

امامزاده دو معصوم
مسجد خان (جامع)
اتاق آئينه
موزه باستان شناسی
موزه هنرهای سنتی
مجموعه فرهنگی تاريخی چالشتر
پارک وموزه سرچشمه فرخشهر
منطقه حفاظت شده تنگ صياد
چشمه زنه هفشجان
چشمه مايک سورشجان
امامزاده محمد اکبر دستگرد
امامزاده شاهزاده عبدالله سورک
باغ سردار جنگ ( باغ قنات ) و باغات تاکستان ايرانچه

صنايع دستی شهرکرد به خاطر شيوه های مختلف در توليد، تنوع بسياری دارند. دليل اين تنوع، وجود عشاير و روستاييانی است که در توليد اين هنرهاي دستی سهم بسزايی دارند و همچنان به شيوه های سنتی انجام ميدهند و توليد کارگاهی و مدرن جايگاهی ندارد.

گبه
بافته های پشمی مانند کلاه و دستکش
گيوه
نمد
گليم
قالی و قاليچه
جل روزينی
قفل سازی
پلاس
کمچه دان
سفره آردی
بافته‌های خانگی نظير کلاه نمدی، عبا، نمد، گهواره و کوبه

كال جوش يا كله جوش
پرورد دوغ
اُماج
كاچی شير
فتير
آگِردَگ
كوفته

ترمینالهای شهرکرد (پایانه های شهرکرد)

ترمینال های مسافربری

ترمینال شهرکرد در جنوب شهرکرد قرار دارد و به طور میانگین روزانه 10 هزار مسافر را جابجا میکند. وسعت ترمینال شهرکرد در حدود3 هکتار میباشد.

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از شهرکرد

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از شهرکرد

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا شهرکرد به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس شهرکرد

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا شهرکرد را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط شهرکرد قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس شهرکرد استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس شهرکرد

امکان رزرو بلیط اینترنتی شهرکرد در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی شهرکرد شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکت‌های مسافربری شهرکرد

جوان سیر ایثار شعبه شهرکرد

خرید بلیط اتوبوس

ترابر بی تا شهرکرد

خرید بلیط اتوبوس

خودرانندگان شهرکرد

خرید بلیط اتوبوس

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در شهرکرد از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در شهرکرد تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.