باعث افتخار ماست که یکی دیگر از شرکت های مسافربری فولاد شهر، رویال سفر فولادشهر به خانواده پایانه ها پیوست. شرکت رویال سفر با بهره گیری از اتوبوس های مدرن فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس خود را شروع کرده است و شما می توانید بلیط اتوبوس خود از مبدا فولاد شهر را با تخفیف ویژه از این شرکت خرید کنید. این شرکت مسافربری روزانه به مقاصد مختلف سرویس های اتوبوسی میفرستد. برای خرید بلیط اتوبوس از این شرکت کافیست به وب سایت این شرکت به آدرس royalfsh.ir مراجعه نموده و با انتخاب مقصد و تاریخ حرکت بلیط خود را بخرید.

رویال سفر فولادشهر
سامانه پایانه ها بزرگترین و جامع ترین سایت خرید بلیط اتوبوس در سطح کشور میباشد.این سامانه بیشتر از 200 شرکت مسافربری در سطح کشور را تحت پوشش قرار داده است. مسافران قادرند بلیط سفر خود به مقصد های گوناگون را به صورت اینترنتی و رفت و برگشت از پایانه ها خرید نمایند. این سامانه امکان ابطال و استعلام بلیط را به راحتی برای مسافران فراهم نموده است. شما می توانید بلیط خود را در کوتاهترین زمان و به صورت تخفیف دار از این سامانه خرید کنید.
همچنین به مدیریت تمام شرکت های مسافربری غیر عضو با افتخار اعلام می نماییم در خانواده بزرگ پایانه ها جایگاه ارزنده ای برای شما هم هست.