کم کم داریم به پایان ماه صفر و شهادت امام علی بن موسی الرضا (علیه السلام) نزدیک میشیم. در این ایام زائران بسیاری شوق زیارت مشهد را دارند و از هر طریقی در روز های 28 تا سی ام صفر خود را به مشهد میرسانند تا بتوانند حرم امام رضا (ع) را زیارت کنند. به دلیل ازدحام جمعیت زائران در این ایام خرید بلیط اتوبوس به دغدغه ی این عزیزان تبدیل شده است. مسافران عزیزی که قصد سفر زمینی به مشهد مقدس را دارید نگران خرید بلیط خود نباشید. پایانه ها جهت آرامش و آسودگی خاطر شما اتوبوس های بسیاری به صورت رفت و برگشت به شما ارائه میدهد که می توانیدبه صورت آنلاین بلیط اتوبوس خود را خرید کنید. برای خرید بلیط اتوبوس مشهد تنها کافیست وارد سایت پایانه ها شوید و مبدا و تاریخ حرکت را به مقصد مشهد انتخاب کنید تابرای شما لیست سرویس های مشهد نمایش داده شود. در سامانه پایانه ها شما میتوانید از هر شهری که هستید بلیط اتوبوس خود به مشهد مقدس را به صورت اینترنتی خرید کنید. شما میتوانید بلیط اتوبوس خود را از طریق طرح خاطره و یا توسط همراه سفر پایانه ها نیز بخرید. با خرید بلیط اتوبوس از سامانه پایانه ها علاوه بر اینکه میتوانید نوع اتوبوس و صندلی خود را انتخاب کنید از تخفیفات متنوع این سایت نیز میتوانید استفاده کنید.

خرید بلیط اتوبوس مشهد 

خرید بلیط اتوبوس برگشت از مشهد نیز به راحتی در سایت پایانه ها به روش معمول امکانپذیر است فقط کافیست مبدا مشهد مقدس را انتخاب کرده و مقصد و تاریخ مورد نظرتان را وارد کنید.

خرید بلیط اتوبوس از مبدا مشهد 

اگر در لیست فوق نام شهر مورد نظر خودتان را پیدا نکردید نگران نباشید به زودی سرویس های جدیدی به این لیست اضافه می شود و این لیست تکمیل می شود.

خرید بلیط اتوبوس مشهد

لازم به ذکر است که پایانه ها امکان درخواست و رزرو سرویس دربستی را برای شما فراهم کرده است واگر مایل به اجاره اتوبوس به مشهد هستید، می توانید درخواست اتوبوس دربستی ارسال کنید تا کارشناسان پایانه ها، جهت هماهنگی های لازم در کمترین زمان با شما تماس بگیرند. در درخواست خود می توانید نوع اتوبوس، تعداد نفرات و حتی نوع خدمات (فقط رفت، رفت و برگشت، رفت و برگشت و در اختیار کامل) را نیز انتخاب کنید.

وب سایت پایانه ها، با همکاری کلیه تعاونی های مسافربری معتبر کشور و با در اختیار داشتن اتوبوس های مدرن VIP آماده خدمت رسانی به شما زائرین گرامی می باشد.

سایت پایانه ها، سفر خوبی را برای شما آرزومند است.

التماس دعا