با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اندیمشک به شیراز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت اندیمشک به شیراز 650 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 9 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر اندیمشک به شیراز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس اندیمشک به شیراز

جاذبه های طبیعی در مسیر اندیمشک به شیراز با اتوبوس

اندیمشک دارای جاذبه های دیدنی بسیاری است که میتوانید از آنها دیدن کنید در ادامه برخی از آنها را به شما معرفی میکنیم.

پل صیحه

یکی از آثار تاریخی در شهرستان اندیمشک پل صیحه است. این پل در فاصله 8 کیلومتری از مسیر اندیمشک به شوش قرار گرفته است. پل صیحه در دوران صفویان بنا شده است و دارای 12 دهنه است. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اندیمشک به شیراز

آرامگاه محمود علی

اندیمشک دارای آرامگاهی است با نام مقبره محمود علی که در روستایی با همین نام قرار دارد. این آرامگاه در دو طبقه و از دو جداره تشکیل شده است و با کمک دریچه ای که در آن مکان است میتوان به آن داخل شد. این گنبد با توجه به اسناد موجود و کتب تاریخی متعلق به سلطان محمود است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اندیمشک به شیراز
سد کرخه

یکی دیگر از مکان‌های گردشگری در شهرستان اندیمشک سد کرخه است که در فاصله‌ی 21 کیلومتری از جنوب غربی شهرستان و روی رودخانه‌ی کرخه قرار دارد. این سد از بروز سیلاب، آسیب‌ها و خطراتی که به واسطه‌ی ایجاد این پدیده‌ی طبیعی رخ می‌دهد جلوگیری میکند. در اطراف این سد جاذبه‌های گردشگری همچون امکانات رفاهی‌ و اجتماعی مثل دهکده‌ی گردشگری و نیز ورزش‌های آبی است که باعث جذب گردشگران به این منطقه شده است.

بلیط اتوبوس اندیمشک به شیراز
وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس شیراز به اندیمشک می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های شیراز به اندیمشک


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اندیمشک به شیراز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.