با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس کرج به همدان را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت کرج به همدان 344  کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 4 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر کرج به همدان با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس کرج به همدان

جاذبه های طبیعی در مسیر کرج به همدان با اتوبوس

کرج دارای جاذبه های دیدنی بسیاری است که میتوانید از آنها دیدن کنید در ادامه برخی از آنها را به شما معرفی میکنیم.

وانشان

در فاصله ی 12 کیلومتری از جنوب شرقی کرج روستای وانشان قرار دراد. وانشان به معنی نشانی از آب خوب است و این روستا از آن جهت که دارای آّی زلال است به این نام شهرت پیدا کرده است. این روستا دارای قدمتی بالغ بر 3 هزار سال است و دارای جاذبه های دیدنی زیادی است از آن جمله میتوان چشمه گردگونی، دیگا، بابادودورشاه، مزرعه امیریه، قلعه جمال و بقعه قریه وانشان را اشاره کرد.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس کرج به همدان

مسجد جامع کرج

یکی از آثار تاریخی و مذهبی شهرستان کرج مسجد جامع کرج است که در دوران سلجوقیان بنا شده است. بر فراز محراب و در قسمت پایینی کتیبه دور گنبد نام معمار سازنده ثبت شده است. از ویژگی های بارز این مسجد صحن و شبستان وسیع، گنبد آجری بسیار بزرگ، کتیبه های بسیار زیاد و تزیینات بسیاری ایت که بر مسجد انجام شده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس کرج به همدان
بقعه امامزادگان هفت تن

از قرن ها پیش این بارگاه مورد احترام و محبت عاشقان و دلسوختگان اهل بیت (ع) بوده است از سنگ نوشته هایی که در سمت راست در ورودی بقعه دیده می شود به نظر میرسد که این محل محل دفن امامزاده هایی از فرزندان امام حسن مجتبی (ع)،  امام صادق (ع)، امام کاظم (ع)، امام حسین (ع) و فرزندان جعفر طیار، است. سالانه مسافران زیادی از این مکان دیدن میکنند.

بلیط اتوبوس کرج به همدان
وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس همدان به کرج می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های همدان به کرج


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس کرج به همدان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.