با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس گلپایگان به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت گلپایگان به تهران 354 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 4 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر گلپایگان به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس گلپایگان به تهران

جاذبه های طبیعی در مسیر گلپایگان به تهران با اتوبوس

گلپایگان دارای جاذبه های دیدنی بسیاری است که میتوانید از آنها دیدن کنید در ادامه برخی از آنها را به شما معرفی میکنیم.

وانشان

روستای وانشان در فاصله‌ی ۱۲ کیلومتری از جنوب شرقی گلپایگان از مکان‌‌های فوق‌العاده دیدنی این شهرستان است. معنای لغوی وانشان نشانی از آب خوب است و این روستا بدلیل بر خورداری از آبی زلال به این نام شهرت پیدا کرده است. این روستا دارای قدمتی بالغ بر ۳ هزار سال است. از جاذبه‌های این روستای زیبا می‌توان به لمبی، دزی، چشمه گردکونی (مورا)، دیگا، بابادودورشاه، کوه محد حیدر، مزرعه امیریه، حسن آباد، قلعه جمال، بقعه‌ی قریه وانشان اشاره کرد.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس گلپایگان به تهران

مسجد جامع گلپایگان

مسجد گلپایگان از آثار تاریخی و مذهبی شهرستان گلپایگان است که متعلق به دوران حکومت سلجوقیان است. نام معمار سازنده‌ی این مسجد تاریخی است که برفراز محراب و در قسمت پایینی کتیبه‌ دور گنبد، ثبت شده است. صحن و شبستان وسیع، گنبد آجری بسیار بزرگ، کتیبه‌های آجری متعدد و تزئینات بسیاری که بر مسجد انجام شده است، از ویژگی‌های بارز مسجد جامع است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس گلپایگان به تهران
بقعه امامزادگان هفت تن

 این بارگاه مطهر، از قرن‌ها پیش، مورد احترام و محبت مردم بوده و امروزه نیز زیارتگاه عاشقان و دلسوختگان اهل بیت (ع) است.
از سنگ نبشته هایی که در سمت راست در ورودی بقعه مشاهده میشود به نظر میرسد این مکان محل دفن امام‌زاده‌هایی از فرزندان امام حسن مجتبی (ع)، امام صادق (ع)، امام کاظم (ع)، امام حسین (ع) و فرزندان جعفر طیار، است.

بلیط اتوبوس گلپایگان به تهران
وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس گلپایگان به تهران می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تهران به گلپایگان


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس گلپایگان به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.