با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس قشم به شیراز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت قشم به شیراز 667 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 7  ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر قشم به شیراز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس قشم به شیراز

جاذبه های طبیعی در مسیر قشم به شیراز با اتوبوس

قشم دارای جاذبه های دیدنی بسیاری است که میتوانید از آنها دیدن کنید در ادامه برخی از آنها را به شما معرفی میکنیم.

دره ستارگان

دره ستاره ها یکی از جاذبه های جزیره قشم است که میگویند شب ها این دره تحت سیطره اجنه و ارواح سرگردان است. با قدم به این دره حس میکنید که قدم در سیاره ای دیگر گذاشته اید سیاره ای سراسر شگفتی. بومیان محله به این دره استار کفته یا ستاره ی افتاده میگویند و اعتقاد دارند میلیون ها سال قبل ستاره ای از آسمان در اینجا سقوط کرده است و با اصابت آن به زمین، گل و لای از دل آن به اطراف پراکنده و پس از سرد و خشک شدن، این شهر جادویی پدید آمده است. اما زمین شناسان بیان میکنند این احجام، هنر باد و طوفان و باران های موسمی اند و در طول میلیون ها سال شکل گرفته اند وهیچ ستاره ای از آسمان فرود نیامده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس قشم به شیراز

تنگه چاهکوه

تنگه چاهکوه در غرب جزیره قرار دارد. برای رسیدن به ورودی تنگه پانزده دقیقه ای پیاده روی هست اما مناظر اطراف به حدی زیباست که متوجه گذر زمان نخواهید شد. صخره هایی مملو از شیار و حفره ها و خطوط فرسایشی موازی که هر کدام تصویری خاص را به نمایش گذاشتند. نمونه تنگه چاهکوه تنها در چند نقطه دنیا از جمله چین و آمریکا موجود است. تنگه چاهکوه از دو دره عمود بر هم تشکیل شده است دهانه ورودی دره ها در ابتدا عریض است ولی دیوار ها در انتها به هم نزدیک شده است و حالتی شبیه V  بوجود می آورند. بطوریکه هر چه به جلو پیش میریم معبر تنگ تر میشود تا جاییکه دیگر عبور از میان دالان ها غیر ممکن به نظر میرسد. این تنگه را از این جهت چاهکوه میگویند که چندین چاه در دل اون واقع شده و این چاه ها قدمتی باستانی دارند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس قشم به شیراز
دولفین ها

دیدن دولفین ها در خلیج فارس یکی از جذاب ترین قسمت های سفر به قشم است. دلفین هایی که سر از آب در می آورند وبازی میکنند. این منظره به حدی لذت بخش است که دلت نمیخواهد تمام شود. بعد از آن نوبت به تماشای ماهی های آکواریومی میرسد. آکواریوم طبیعی جزیره هنگام آنقدر شفاف و زلال است که کف دریا و لای مرجان ها ماهی های رنگی را میشود به راحتی ببینید. جنگل های حرا مکانی است که در آنجا حواصیل ها و لک لک ها در لابه لای درختان شور پسند حرا توجه مسافران را به خود جلب میکنند. بازارهای محلی صنایع دستی، صدف ها و مرجان های دریایی و زنان قشمی که هنر نقش بندی با حنا بر دستان مسافران می زنند.

بلیط اتوبوس قشم به شیراز
وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس قشم به شیراز می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های شیراز به قشم


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس قشم به شیراز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.