با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به لاهیجان را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت اصفهان به لاهیجان 659 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 8  ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر اصفهان به لاهیجان با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس اصفهان به لاهیجان

جاذبه های طبیعی در مسیر اصفهان به لاهیجان با اتوبوس

در مسیر سفر از اصفهان به لاهیجان شما از مسیر های بین راهی رامسر،لنگرود، رشت و لاهیجان می گذرید.این شهرها به دلیل جاذبه های طبیعی  و گردشگری هر ساله پذیرای گردشگران و علاقه مندان بسیاری در فصل بهار و تابستان است. درادامه با برخی از زیبایی های این مناطق آشنا میشوید:

آبشار شیطان کوه

آبشار شیطان کوه آبشاری بسیار زیبا و دیدنی است که از بدنه کوه به طرف پای کوه سرازیر میشود. در کنار این آبشار یک راه پلکانی تا قله کوه وجود دارد که 750پله دارد و با طی کردن این 750 پله به قله کوه و بام سبز می رسید.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به لاهیجان

تالاب سوستان

تالاب سوستان دارای دسترسی مناسب، محوطه سرسبز و دلنشین، مناطق بکر و فضاهای گردشگری جالبی را پدید آورده است که سبب جذب گردشگر به این منطقه شده است. این تالاب در زمستان پر آب است و آب آن شیرین است. در اطراف تالاب با نیزار، گیاهان مردابی و درختان سر به فلک کشیده احاطه شده است که بسیار زیباست.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به لاهیجان
تله کابین لاهیجان (بام سبز لاهیجان)

یکی از مناطق دیدنی و پربازدید لاهیجان تله کابین است که به بام سبز معروف است. این منطقه دارای غرفه های صنایع دستی و کافی شاپ است و هر روزه خصوصا در بهار و تابستان پذیرای مسافران بسیاری از اقصی نقاط دنیا است.تله کابین لاهیجان
وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس اصفهان به لاهیجان می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های لاهیجان به اصفهان


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به لاهیجان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.