رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

اهواز از زيباترين شهرهای ايران است و گردشگران بسیاری به این شهر سفر می کنند. اگر قصد سفر با اتوبوس را دارید بلیط اهواز را در سایت پایانه ها خرید کنید.

اهواز يکی از کلانشهرهای ايران است، که در بخش مرکزی شهرستان اهواز قرار دارد و به‌عنوان مرکز استان خوزستان شناخته ميشود.

آبشار اهواز (پل هفتم)
رودخانه کارون
موزه خراطی اهواز
تالاب بام دژ (بامدژ)
پل امانيه
کليسای کاتوليک
کليسای سورت مسروپ
پارک رشد
بازار فلافل اهواز (لشکرآباد)
پل سفيد (اولين پل معلق در ايران)
پل چهارم اهواز (پل سلمان فارسی)
پل سياه

در کنار جاذبه های زيبای اهواز، معرفی صنايع دستی اين شهر هم خالی از لطف نيست، اين آثار که نمادی از فرهنگ و هنر مردم خوزستان است تمدن اين منطقه را به ما نشان می دهد. از جمله زيباترين صنايع دستي اهواز گليم بافی، خراطي، قلم زنی، بوريا بافی، عبابافی است که در ادامه بيشتر توضيح خواهيم داد. همچنين برخی از اين صنايع دستی در کنار سوغات اهواز می تواند سليقه شما را برای تهيه سوغات راضی کند. ديگر صنايع دستی استان خوزستان عبارتند از:
حصيربافی
سبد بافی
کپو بافی
فلز کاری
قالی و قاليچه بافی
نمدمالی

صنایع دستی

کباب بختياري
اِمگِشِت (پلو ماهی، که از يک نوع ماهی خشک شده و شور می باشد.) غذاهای دريايی که با استفاده از ماهی طبخ می شوند مانند قليه ماهی، ماهی صبور

سوغات اهواز خرما، کلوچه‌های خرمايی و لباس‌های محلی ميباشد.
 

سوغات

خرید بلیط اتوبوس از اهواز

ترمینالهای اهواز (پایانه های اهواز)

ترمینال های مسافربری

ترمینال تپه، ترمینال دوم شهر اهواز است و در نزدیکی فرودگاه بین المللی اهواز قرار دارد. از ترمینال تپه برای تردد در مسیر های شرقی استفاده می شود.

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از اهواز

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از اهواز

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا اهواز به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس اهواز

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا اهواز را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط اهواز قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس اهواز استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس اهواز

امکان رزرو بلیط اینترنتی اهواز در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی اهواز شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکت‌های مسافربری اهواز

ترابر بی تا اهواز پایانه تپه

خرید بلیط اتوبوس

آسیا سفر اهواز پایانه تپه


خرید بلیط اتوبوس

جوان سیر ایثار شعبه اهواز

خرید بلیط اتوبوس

رویال سفر ایرانیان اهواز

خرید بلیط اتوبوس

رویال سفر اهواز

خرید بلیط اتوبوس

سیاحت پیما ماهان

خرید بلیط اتوبوس

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در اهواز از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در اهواز تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.