تاریخ انتشار :  | 

با اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس کرمان به شیراز، مانند مسافت، قیمت بلیط اتوبوس، تخفیف ها و ساعات حرکت اتوبوس آشنا شوید تا سفری متفاوت با پایانه ها تجربه کنید.


بلیط اتوبوس کرمان به شیراز قیمت ها و ساعات حرکت

با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس کرمان به شیراز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت کرمان به شیراز 558 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 7 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر کرمان به شیراز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس کرمان به شیراز

جاذبه های طبیعی در مسیر کرمان به شیراز با اتوبوس

هنگام سفر ازکرمان به سمت شیراز در ابتدا با مسیری کویری روبرو هستید. شیراز دارای جاذبه های دیدنی بسیاری است که سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب میکند. در ادامه با معروف ترین جاذبه های گردشگری شیراز آشنا میشویم.

تخت جمشید

بدون شک تخت جمشید یکی از نام آور ترین و دوست داشتنی ترین سازه ها در میان ایرانیان است و نماد شکوه گذشتگان این سرزمین است. تخت جمشید نام یکی از شهرهای ایران است که در زمان هخامنشیان پایتخت بود. پس از حمله اسکندر مقدونی به آن قسمت های عظیمی از آن تخریب و به آتش کشیده شد. اما هنوز هم بقایای آن باقیست و هر روزه بازدیدکنندگان زیادی از این بنا دیدن میکنند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس کرمان به شیراز - تخت جمشید

آرامگاه کوروش در پاسارگاد

مقبره کوروش در زمان حیات کوروش بزرگ به دستور او ساخته شد. این بنا به قدری دقیق ساخته شده است که هنوز با گذشت 25 قرن استوار و پابرجاست. این مقبره در حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ های پاسارگاد است و در میراث جهان یونسکو ثبت شده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس کرمان به شیراز - آرامگاه کوروش
بلیط اتوبوس برگشت از شیراز به کرمان

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس شیراز به کرمان می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های شیراز به کرمان


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس کرمان به شیراز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.


Payaneha.com