با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس ایلام به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت ایلام به تهران 672 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 8 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر ایلام به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس ایلام به تهران

جاذبه های طبیعی در مسیر ایلام به تهران با اتوبوس

هنگام سفر ازایلام به سمت تهران شما ازمسیر بین راهی دورود میگذرید. در این مسیر جاذبه های گردشگری زیادی وجود دارد از جمله:

  • غار خفاش 

غار خفاش یکی از غارهای تاریخی زیبا در ایران است که در سه کیلومتری شمال خاوری شهر دهلران دردامنه کوهی مشرف به دره و چشمه های آب گرم دهلران واقع شده است. این غار دارای طول 155 متر و عرض 30 متر با ارتفاع 50 متر است. خفاش های زیادی در این غار زندگی میکنند به همین دلیل به غار خفاش معروف است. این غار یکی از غارهای تاریخی عصر غار نشینی است که بعد ها به زیستگاه خفاش ها تبدیل شده است. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس ایلام به تهران-غار خفاش

  • تنگه رازیانه

تنگه رازیانه در دامنه ی ارتفاعات کبیر کوه قرار گرفته است. این تنگه زیبا از کنار جاده ایلام - دره شهر امتداد پیدا کرده و محلی برای تفریح و بازدید گردشگران است. تنگه رازیانه در طی سالهای کذشته در فهرست آثار طبیعی ملی کشور ثبت شده است. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس ایلام به تهران- تنگه رازیانه

  • نقش برجسته گل گل ملکشاهی

این نقش برجسته مربوط به تمدن باستانی آشور است و در استان ایلام، کنار رودخانه گل گل ملکشاهی قرار گرفته است. این سنگ نوشته به خط میخی به زبان آشوری بر روی نمای دیوار شرقی صخره ای بالاتر از روستای گل گل ملکشاهی نقش شده است و در وسط آن پادشاه آشوری به صورت برجسته با شمشیر حمایل به ارتفاع 135 سانتی متر قرار دارد.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس ایلام به تهران- ایلام

بلیط اتوبوس برگشت از تهران به ایلام

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس تهران به ایلام می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تهران به ایلام


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس ایلام به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.