با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس خرم آباد به اصفهان را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت خرم آباد به اصفهان 391 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 5 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر خرم آباد به اصفهان با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس خرم آباد به اصفهان

جاذبه های طبیعی در مسیر خرم آباد به اصفهان با اتوبوس

هنگام سفر ازخرم آباد به سمت اصفهان شما ازمسیر بین راهی دورود میگذرید. در این مسیر جاذبه های گردشگری زیادی وجود دارد از جمله:

  • لاله های واژگون الیگودرز

از جمله مناظر دیدنی که هر بیننده ای را مجذوب خود میکند دشت لاله های واژگون الیگودرز است، این دشت به عنوان بزرگترین دشت لاله واژگون جهان یکی از مناظر دیدنی این شهرستان است که در فصل بهار دامنه های زاگرس پوشیده از گل های زیبای لاله واژگون در رنگ های سرخ و زرد می شود. یکی از رویشگاه های لاله واژگون دشت دالانی الیگودرز با دو هزار و 900 هکتار است که با قرار گرفتن این دشت زیبا در ارتفاعات اشترانکوه و احاطه شدن توسط کوه های دیگری همچون مورزرین، قالی کوه، شاه کول و نسار تخت زیبایی آن را صد چندان کرده است و در این دشت زیبا و منحصر به فرد دو نوع نادر از گل های لاله واژگون به نام های سوسن چلچراغ و اشک مریم با ارتفاعی بالغ بر 120 سانتی متر می روید.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس خرم آباد به اصفهان-لاله های واژگون

  • غار کلماکره 

کلماکره غاری طبیعی و باستانی در شهرستان پلدختر است که زیبایی قابل توجهی دارد، غار کلماکره از غارهای باستانی و کهن لرستان است که داستانی شگفت وانگیز و یزنوشتی پر از راز و رمز دارد. این غار در بخش مرکزی شهرستان پلدختر قرار گرفته است و یکی از شش گنجینه بزرگ کشف شده درجهان است. دهانه های دو قلوی غار در پناه صخره ای شیب دار دیدی بسیار کور دارد، به همین دلیل تا الان دهانه های آن از نظر ها پنهان مانده است. ارتفاع غار از سطح زمین حدود 650 متر استکه دهانه آن به طرف دره ای عمیق گشوده شده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس خرم آباد به اصفهان-غار کلماکره

  • تنگه هلت

تنگه هلت تنگه ای در حدود چها رکیلومتر است که زمان طی کردن مسیر میان این تنگه ها ممکن است تا چهار ساعت هم طول بکشد. در سالهای گذشته ورودی این تنگه در زیر آب قرار داشت و امکان دسترسی به این مکان ممکن نبود اما در پی سیلاب های سال های گذشته مسیر جریان آب باز شده و این تنگه نمایان شده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس خرم آباد به اصفهان-تنگه هلت

بلیط اتوبوس برگشت از اصفهان به خرم آباد

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس اصفهان به خرم آباد می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های اصفهان به خرم آباد


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس خرم آباد به اصفهان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.