با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به چالوس را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به چالوس  173 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 4 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تهران به چالوس با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به چالوس

جاذبه های طبیعی در مسیر تهران به چالوس با اتوبوس

  • جاده چالوس

جاده کرج به چالوس یکی از زیباترین جاده هایی است که در ایران وجود داره. هنگام سفر از تهران به سمت چالوس شما از این جاده زیبا میگذرید. نمیشه ازجاده های ایران حرف بزنیم و یادی از این جاده نکنیم. این جاده تهران و کرج را به شهر چالوس در استان مازندران وصل میکنه. این جاده هم با صفاست و هم در دلش رستوران، کافه و استراحتگاه زیاد دارد، همینطور جگرکی و کبابی هایی که نمیشه از خیر اونا گذشت. تا 100 سال پیش جاده ای بین کرج- چالوس وجود نداشته و تنها به مسیر خاکی ومالرو راه دسترسی به روستاهای این منطقه رو تشکیل میداده.
در سال 1312 این جاده کرج و چالوس رو به هم وصل کرد. از این زمان به بعد انواع رستوران ها و واحد های اقامتی و پذیرایی در کنار این جاده شکل گرفت و با ساخت سد امیر کبیر در سال 1340 به جاذبه ها و زیبایی های این جاده اضافه شد و در زمان کمی این جاده به یکی از تفریگاه های مهم گردشگری ایران تبدیل شد.
این جاده قطر رشته کوه های البرز رو طی میکنه. برای ساخت این جاده تونل ها و پل های طولانی زیادی ساخته شده که با توجه به زمان ساخت آنها در دوره رضا شاه پهلوی کار و رنج زیادی لازم داشته است. بیشتر سفر های گردشگری مردم تهران به کرانه های دریای خزر به خصوص در تابستان از طریق همین جاده انجام میشه.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به چالوس-جاده چالوس

بلیط اتوبوس برگشت از چالوس به تهران

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس چالوس به تهران می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های چالوس به تهران


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به چالوس و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.