برای دریافت تخفیف جشنواره حرم، روی تصویر زیر کلیک کنید، این جشنواره از 10 دی تا 25 بهمن ماه 1402 فعال است.

خرید بلیط اتوبوس از مشهد با تخفیف مقاصد جشنواره حرم بلیط اتوبوس پایانه ها

 

با نزدیک شدن به ایام ولادت امام رضا (ع) مشهد حال و هوای دیگری گرفته. مسافران زیادی از نقطه نقطه به این شهر سفر میکنن تا میلاد نور رو در کنار حرم باشن و میلاد حضرت رو با شکوه تر از قبل جشن بگیرن.
اگه بخوایم از بهترین زمان سفر به مشهد صحبت کنیم از تاریخ 13 فروردین تا 15 خرداده که علتش آب و هوای عالی مشهد در فصل بهاره. در این زمان قیمت هتل ها هم نصف میشه و شهر و حرم خیلی خلوت تر از فصل های دیگه اس. زیبایی جاذبه های طبیعی شهر مشهد در فصل بهار بسیار چشم نوازه و اگه قصد خرید داشته باشین اجناس ارزون تره. قیمت بلیط سفر رفت و برگشت در این ایام هم ارزون تره.
ولی به خاطر تعطیلات بیشتر مردم ترجیح میدن در فصل تابستان به این شهر سفر کنن. اگه در فصل تابستان به مشهد سفر کردین داشتن لباس های نازک و تابستانه و کلاه و کرم ضد آفتاب و کلاه و ... رو بهتون توصیه میکنیم. البته لباس گرم هم همراه داشته باشین چون مشهد شب های سردی داره.

 

خرید بلیط اتوبوس مشهد

سفر اتوبوسی  به مشهد

روش های مختلفی برای سفر به مشهد وجود داره که در بین اونا سفر با اتوبوس مقرون به صرفه تره و شما میتونین از اتوبوس برای سفر به مشهد استفاده کنین. اتوبوس معمولا روشی ساده و به صرفه اس. خصوصا که امروزه اتوبوس های VIP در بسیاری از مسیر ها تعبیه شده که دارای صندلی های مناسب و قابل تبدیل به تخت خواب است و فاصله مناسبی برای پاها دارند.پایانه اتوبوس های مشهد به ایستگاه مترو بسیج نزدیک است.
به مناسبت فرارسیدن میلاد امام رضا (ع) شما میتوانید بلیط اتوبوس خود را از هر شهری که هستید در سایت پایانه ها  خرید کنید و از تخفیفات ویژه خرید بلیط در این سایت بهره مند شوید. شما میتوانید در هر زمان از شبانه روز بلیط مشهد خود رو بخرین و در تاریخ مورد نظر در ترمینال حاضر بشین.

سفر به مشهد