با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به الیگودرز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به الیگودرز  400 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 5 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تهران به الیگودرز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به الیگودرز

جاذبه های طبیعی در مسیر تهران به الیگودرز با اتوبوس

هنگام سفر از الیگودرز به سمت تهران شما ازمسیر بین راهی دلیجان، خمین و قم میگذرید. در مسیر تهران به الیگودرز جاذبه های دیدنی زیادی وجود دارد از جمله:

  • لاله های واژگون الیگودرز

یکی از پر طرفدارترین مناطق دیدنی در ایران و خصوصا در فصل بهار دشت لاله های واژگون الیگودرز است. در این دشت لاله های واژگونی با ارتفاع بیش از 120 سانتی متر با نام های سوسن چلچراغ و اشک مریم روییده می شود. لاله واژگون سازگاری خوبی با مناطق کوهستانی و سنگلاخی دارد و تا به امروز 15 گونه از آن در ایران کشف شده است. این گل در قرن شانزده میلادی به اروپا برده شد و در مناطق مناسب رشد آن تکثیر و پرورش یافت.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به الیگودرز- لاله های واژگون

  • آبشار آب سفید الیگودرز

آبشار سفید معروف به عروس زیبای آبشارهای ایران در جنوب شرقی استان لرستان قرار گرفته است. این آبشار 70 متر ارتفاع دارد و در فصل پر آبی عرض تاج آن حدود 8 متر است. آبشار آب سفید به رود رودبار لرستان می پیوندد و در آخر به دز می ریزد. بهترین زمان برای سفر به این منطقه زیبا در فصل های بهار و تابستان است که شرایط آب وهوایی بسیار خنک و دلچسب است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به الیگودرز- آبشار آب سفید

  • آبشار چکان

یکی از زیباترین و جذاب ترین آبشارهای ایران آبشار چکان است که در جنوب غربی الیگودرز قرار دارد. این آبشار از درون غاری مشرف به زمین زراعی چکان بیرون می آید دارای ارتفاع 30 متر است. در اطراف آبشار پر از درختان میوه است. این آبشار هر ساله مورد توجه بازدید کنندگان زیادی است بهتر است در فصل تابستان و بهار از آن دیدن کنید چرا که در اواخر پاییز به مرور خشک می شود و در روزهای اولیه شروع فصل بهار دوباره جان میگیرد.
اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به الیگودرز- آبشار چکان

بلیط اتوبوس برگشت از الیگودرز به تهران

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس الیگودرز به تهران می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های الیگودرز به تهران


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به الیگودرز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.