با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به نورآباد لرستان را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به نورآباد لرستان  486 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 5 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تهران به نورآباد لرستان با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به نورآباد لرستان

جاذبه های طبیعی در مسیر تهران به نورآباد لرستان با اتوبوس

هنگام سفر از نورآباد لرستان به سمت تهران شما ازمسیر بین راهی اراک میگذرید. در  نورآباد لرستان جاذبه های دیدنی زیادی وجود دارد از جمله:

  • غار غریب خانه

این غار از انواع غارهای طبیعی و آهکی محسوب میشود. طول زیادی از آن با گرمای 140 درجه ادامه دارد. شما به راحتی میتوانید از این غار دیدن کنید ولی رسیدن به دهانه آن احتیاج به فرودی 20 متری دارد. در غار غریب خانه 3 اسکلت از نوع انسان بز کوهی و پلنگ پیدا شده است که متاسفانه جمجمه انسان دزدیده شده است. بیشترین شیب غار 35 درجه و دارای عرض متوسط 2 تا 6 متر است. گل رس بخش هایی از غار را در بر گرفته است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به نورآباد لرستان- غار غریب خانه

  • آتشکده میل اژدها

آتشکده میل اژدها تنها اثر باقیمانده از دوره اشکانیان در هفت کیلومتری غرب شهر نورآباد ممسنی قرار گرفته است. میل اژدها از معدود مناره هایی است که از دوران پیش از اسلام باقی مانده و در زمان اشکانیان ساخته شده است. این آتشکده در دره ای بدون آبادی در کنار کوه تنگ کله قرار گرفته است و به نام های دیمه میل، میل اژدها و میل آزاد نامیده می شود. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به نورآباد لرستان- آتشکده میل اژدها

  • آبشار تنگسا 

آبشار تنگسا در نزدیکی شهرستان نورآباد ممسنی در غرب استان فارس قرار گرفته است. این آبشار دارای ارتفاع تقریبی پانزده متر است و از چندین لایه درست شده است. تنگسا نام مزرعه ای در نزدیکی نورآباد است. معنی تنگ سا تنگه کوهی صعب العبور است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به نورآباد لرستان- آبشار تنگسا


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به نورآباد لرستان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.