با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به اهواز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به اهواز  834 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 10 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تهران به اهواز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به اهواز

جاذبه های طبیعی در مسیر تهران به اهواز با اتوبوس

هنگام سفر از اهواز به سمت تهران شما ازمسیر بین راهی خرم آباد، اندیمشک، اراک و بروجرد میگذرید. در مسیر اهواز به تهران جاذبه های دیدنی زیادی وجود دارد از جمله:

  • تالاب میقان اراک

اراک مرکز استان مرکزی در ایران است. دیدنی های تاریخی و طبیعی بسیاری در این شهر واقع شده است که سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب میکند و اراک دارای آب و هوای کوهستانی همراه با تابستان های معتدل است. در این شهر میتوانید از دیدنی های بی نظیر آن از جمله تالاب میقان اراک دیدن کنید.
تالاب میقان در 17 کیلومتری شمال شرقی شهرستان اراک در دشت فراهان استان مرکزی قرار گرفته است. این جاذبه زیبای گردشگری از سه جزیره با نام های کریستالین یک، کریستالین دو و بخش کویری تشکیل شده و در فصل زمستان به خاطر داشتن آب و هوای معتدل به یکی از زیستگاه های پرندگان تبدیل شده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اهواز به تهران- تالاب میقان اراک

  • غار سفید خانی (عین هو)

یک جاذبه ی دیگری که میتوانید در هنگام رد شدن از اراک از آن دیدن کنید جاذبه ای طبیعی است که در 18 کیلومتری شهر اراک و در کوهی به این نام قرار دارد. در دامنه ی این کوه چشمه های بسیاری قرار دارد. در دهانه ی غار دودکش جن قرار دارد که باعث جذابیت هر چه بیشتر این منطقه شده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اهواز به تهران- غار سفید خانی

  • کاروانسرای شاه عباسی

در فاصله 35 کیلومتری شهرستان اراک کاروانسرایی قدیمی با نام شاه عباس قرار دارد. این بنا در دوران حکومت صفویان ساخته شده است و متاسفانه در حال حاضر در حال خراب شدن است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اهواز به تهران- کاروانسرای شاه عباسی

بلیط اتوبوس برگشت از اهواز به تهران

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس اهواز به تهران می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های اهواز به تهران


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به اهواز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.