با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به اراک را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به اراک  284 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 3 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تهران به اراک با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به اراک

جاذبه های طبیعی در مسیر تهران به اراک با اتوبوس

در مسیر تهران به اراک شما از مسیر بین راهی قم می گذرید. هنگام سفر به اراک دیدن جاذبه های تاریخی این منطقه را فراموش نکنید. در ادامه به معرفی برخی از آنها می پردازیم:

موزه و حمام چهارفصل اراک، گنجینه ای از هنر کاشیکاری ایرانی

یکی از آثار باستانی مربوط به اواخر دوره قاجار در شهر اراک حمام چهار فصل است. بنای این حمام از زیباترین آثار معماری و کاشی کاری ایران در قرن های اخیر است. این حمام در معماری ایرانی اثری منحصربه‌فرد به شمار می‌رود. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به اراک - حمام چهار فصل

آتشکده برزوی راهگرد

آتشکده برزوی راهگرد در روستای راهگرد در ۶۵ کیلومتری شمال شرقی اراک واقع شده است. قدمت این آتشکده به دوران ساسانی برمیگردد. نمای این آتشکده از آجر و سنگ ساخته شده است.

آرامگاه پیر مرادآباد

بقعه پیر مرادآباد در بخش مرکزی شهرستان اراک، روستای مرادآباد در 14 کیلومتری شمال شرقی شهر اراک و ۴ کیلومتری شمال شرقی مشهد میقان در کشور ایران قرار دارد. این بقعه در قرن 5 و 6 هجری به دستور شاهپور ذوالکتاف ساخته شده است. علت ساخت آن را چنین میگویند که  شاپور دوم که برای نبرد با دشمن از منطقه فراهان می‌گذشته است، با پیرمردی برخورد می‌کند. پیرمرد پیشگویی می‌کند که شاه در جنگ پیروز میشود. از قضا شاپور پیروز شد و در هنگام بازگشت نزد پیرمرد رفت ولی او مرده بود؛ بنابراین دستور داد تا بقعه‌ای مرتفع به یاد و گرامی‌داشت پیرمراد در آن مکان بسازند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به اراک - پیر مراد آباد

بلیط اتوبوس برگشت از اراک به تهران

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس اراک به تهران می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های اراک به تهران


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به اراک و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.